Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 22303132
Pokaż wyniki od 311 do 316 z 316

Wątek: Poker Tracker

  1. #311
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Co trzeba zrobić aby hud zaczął się wyświetlać? Głównie chodzi mi o turnieje na pokerstars. Skonfigurowałem go wg poradnika zamieszczonego na paradise poker, soft starsów przerzuciłem na j.ang ale dalej nie wyświetla się.

    2 Sprawa, jak zmienić soft Everestu na j.ang? Bo rozumiem że na polskiej wersji pt3 nie zadziała

  2. #312
    Odinstalować i zainstalować go od nowa w j.ang. innej opcji na Everescie z tego co się orientuje nie ma.

  3. #313
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    A pierwsza część dotycząca PS? Wydaje mi się że wszystko zrobiłem ok, ale hud się nie wyświetla. Trzeba go jakoś dodatkowo uaktywnić? Mam wersję trial.

  4. #314
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez urlich Zobacz posta
    soft starsów przerzuciłem na j.ang ale dalej nie wyświetla się.

    2 Sprawa, jak zmienić soft Everestu na j.ang? Bo rozumiem że na polskiej wersji pt3 nie zadziała
    Na PS musisz ustawić zapisywanie handhistory na angielski a soft Everestu musisz po prostu przeinstalować wybierając podczas instalacji język angielski
    pozdro

  5. #315
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Często się mówi że żeby ocenić styl gry jakiegoś gracza dla danych wskaźników trzeba kilku k rozdań. Skąd więc je bierzecie? Bo przecież rzadko zdarza się z kimś aż tyle rozegrać?

    Inna sprawa, czy w PT lub sofcie pokerstars jest możliwość znalezienia gracza? Np gram na jednym stole z jakimś turbo donkiem i chciałbym się dosiąść z innych stołów z jego udziałem.

  6. #316
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez urlich Zobacz posta
    Często się mówi że żeby ocenić styl gry jakiegoś gracza dla danych wskaźników trzeba kilku k rozdań. Skąd więc je bierzecie? Bo przecież rzadko zdarza się z kimś aż tyle rozegrać?
    gracze ze średnich stawek, albo ci co grają na małym roomie, kilka k rozdań na jakiegoś gracza mogą zebrać bardzo szybko, nawet w kilka/kilkanaście dni.

    Poza tym istnieją portale które trudnią się sprzedażą bazy danych z niektórych pokerromów/sieci. Możesz np kupić za kilka/kilkadziesiąt dolarów kilkaset tysięcy czy nawet kilkanaście milionów rozdań.