Strona 31 z 32 PierwszyPierwszy ... 2129303132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 316

Wątek: Poker Tracker

  1. #301
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    ja tez mam pytanie odnosnie PT3 czy HM , mozna to jakos skonfigurowac zeby obslugiwalo SnG ? jakieslinki mile widziane
    pozdrawiam

    ad rekrut nie wiem czy mozna to zrobic w pt ale filtruj rake po rozdaniach ktore zrzuciles pre flop ja tak zrobilem w HM zeby liczyc RB
    Ostatnio edytowane przez ItWasDuke ; 25-05-2009 o 10:00

  2. #302
    Ja mam problem z zaladowaniem huda zeby wyswietlal staty. A dokladniej:

    http://img36.imageshack.us/img36/2600/robinhud.jpg

    Nie wiem co mam robic, kombinowalem juz duzo w opcjach ale nic nie dalo. Mial ktos kiedykolwiek tak?

  3. #303
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    hud chyba nie smiga w turach na boss medii w ogole

  4. #304
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    11
    Witam,

    Prosze o porade.
    Zainstalowalem PT3 i chcialbym importowac rece z unibetu z pliku GameHistory.dat. Niestety wyskakuje mi komunikat: "MicroGaming: Warning: Unrecognized game type: Hold'em (hand #2855653089)" i tak dla kazdej reki podczas AutoImportu. Rozdanie jakby widzi, ale nie wie co to jest.

    Co ciekawe, sprobowalem wgrac rece ze starego pliku GameHistory.dat (znaleziony na innym kompie gdzie kiedys gralem na unibecie). Wszystko poszlo OK. Wyglada jakby Unibet zmienil ostatnio sposob zapisywania rak w tym pliku i PT ich nie rozpoznaje.

    Pomozcie prosze.

    Pozdrawiam,
    Tomek

  5. #305
    Gram od jakiegoś czasu na Party i zauważyłem, że hud wyswietla mi statystyki, ale...za każdym razem nie w tym miejscu, tzn.za każdym razem gdy zaczynam nowa sesje musze recznie przesuwać statystyki grajków, żeby się zgadzało :-/ Wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Ps.Oczywiście gdy ustawię te staty to naciskam "save layout" i nic to nie daje... Ps.2. Czasem to nawet hud w ogóle nie zaskakuje tu na Party, wcześniej na innych roomach nie bylo problemu, slucham porad

  6. #306
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    co musze ustawic zeby w popupie po najechaniu na danego gracza pojawiało mi sie wiecej statystyk?

    Edit. juz znalazlem
    Ostatnio edytowane przez crook ; 26-09-2009 o 15:38

  7. #307
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    2
    Mam taki problem:
    unable to begin feeder import process. Reason: Unable to login database PT3 DB could not connect to server

    Ktoś wie jak to naprawić?

  8. #308
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez wksek Zobacz posta
    Mam taki problem:
    unable to begin feeder import process. Reason: Unable to login database PT3 DB could not connect to server

    Ktoś wie jak to naprawić?
    Nie masz połączenia z bazą.
    - Czy PT3 działał Ci kiedyś poprawnie ?
    - Sprawdź czy żaden firewall nie blokuje połączenia.
    - Zobacz czy usługa PostgreSQL Database Server jest uruchomiona.
    - Zobacz czy połączenie na port 5432 jest nawiązywane (możesz to spawdzić przez linię komend wpsując telnet localhost 5432 lub pgAdmin'em)
    Ostatnio edytowane przez fafalo007 ; 20-12-2009 o 13:44

  9. #309
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    2
    Działać to działał. Mam PT3 na dwóch komputerach na jednym niestety coś się stało z postrge również i mam problem:

    Unable to connect to this database, please check configuration, a na drugim właśnie ten problem co pisałem post wyżej. Kiedyś działało ok wszystko i nagle wyskoczył ten błąd - PT3 niby działa, ale podczas importu rąk wyskakuje to co wyżej.

    Zaraz sprawdzę Twoje porady

  10. #310
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    może to być też wina antywirusa. Jak już rozważysz opcje polecone przez fafalo i dalej nie będzie działał to odinstaluj antywira, następnie PT3, restart kompa, zainstaluj PT3 a później antywira
    pozdro