Strona 30 z 32 PierwszyPierwszy ... 202829303132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 316

Wątek: Poker Tracker

  1. #291
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    ZIELONA GÓRA
    Posty
    30
    hey

    Chopaki orientujecie się kiedy PT3 z hudem będzie działał na prima poker - unibet

    dzięki za info

    pozdr

  2. #292
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    185
    mam problem z PT3 na ongame...otoz HUD nie wyswietla mi statystyk...do tego start auto importu trwa bardzo dlugo...pomijam fakt ze nie uwzglednia wszystkich rozegranych rak...mial ktos podobny problem? jak sobie z tym poradzic?

  3. #293
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Czy ktos ma jakis pomysl, czemu okolo godziny 23 PT3 rozdania z FTP'a zaczyna mi wrzoocac na kolejny dzien? Godzine systemowa mialem czwartek 23.20, rozdanie wg zegarka FTP'a bylo rozdane chyba 17.20 - wg tego co pojawia sie w logu. Ale jak wlaczalem filtry w PT3 to rozdanie niby bylo rozdane po polnocy.

    W PT3 ustawia sie jakos strefe czasowa czy co? nigdzie nic nie widzialem.



    ps. Radeks - kiedys pisali na forum ze mialo byc do konca roku 2008 chuj wie, dziwi mnie ze tyle czasu im to zajmuje, szczegolnie ze microgaming tworzy sensowne pliki i nie powinno byc z nimi problemow....

  4. Witam

    Mam problem z wyświetlaniem statystyk przez PT3 na stołach Ongame.

    Otóż stoliki nakładają mi się na siebie, a co za tym idzie od czasu do czasu statystyki również :/ (załącznik)

    Wie ktoś może jak sobie z tym poradzić ?

    Pozdrawiam
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  5. #295
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Jedyne wyjscie to chyba poprzesuwac statystyki tak by nie nachodzily na iinny stol.

    Ja ma za to problemy z PS. Wogole nie chce mi sciagnac rozegranych wczesniej rak(zanim zainstalowalem pT) a rece terazniejsze owszem sciaga ale tylko te gdy jestem na sit outcie. W zakladce Pokerstars configuration jest napisane na czerwono " PS is not configured to save hand histories to disk". Z siecia ongame sobie poradzilem ale z ps cos nie moge . Z gory dzieki za pomoc

  6. #296
    jestem wlasnie po formacie,wczesniej skopiowalem pliki ptrack i hhdb, zainstalowalm pt no i je tam skopiowalem, zainstalowalem ramdiska, sqliteodbc v.3.6.10, sciaganlem patcha patch21703d no i kiedy che importowac rece w pokertrackerze najpierw wyswietla sie to okno(nizej zalacznik) i potem pojawia sie komunikat

    Database Error - Unable to connect to the database file - C:\nowa022809160727.db.

    -1 - SQLSTATE = S1000
    file is encrypted or is not a database

    pierwszy razm mi sie to pojawilo wczesniej bylo ok...


    edit: usunalem pt i jeszcze raz wszystko zainstalowalem i teraz dziala...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg 1.JPG (18.6 KB, 15 odsłon)
    Ostatnio edytowane przez wesoly_rozpierdalator ; 28-03-2009 o 16:02

  7. #297
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5
    Hej
    Mam problem z PT3;
    nie moge zainstalowac PSQL. Ciagle pojawia mi sie komunikat, moj pakiet instalacyjny nie jest odpowiedni lub nie ma plikow i powinienem sie skontaktowac z dostawca aplikacji Windows...
    Czy ktos mial podobny problem i czy wie jak go rozwiazac, bo juz kurwicy dostaje :/

    Odp plz. TY

  8. #298
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    vista czy xp ? jak vista, to odinstaluj PT3 i postgresql, sciagnij najlepiej z oficjalnej strony postrgreql i zainstaluj jako admin (najlepiej z konsoli uruchomionej w trybie adm.), jak wszystko pojdzie ok, to zainstaluj PT3 (ale wersje "odchudzona" bez postgre)

  9. #299
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Da się jakoś zrobić, żeby PT3 pokazywał wyniki w BB/100, a nie w PTBB/100?

  10. #300
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    6
    Mam pytanko która z wyżej wymienionych funkci w PT3 obrazuje faktycznie oddanego rake'a??
    Dzieki i pozdrawiam