Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 316

Wątek: Poker Tracker

  1. #21
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    warsaw przemowiles jak kiepski cwaniaczek, jak bede mial to sie pokaze nie martw sie

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    słuchaj Mustafa, jesteś dobrym kolegą, posłuchaj jest sprawa. Ostatnio jestem na jakimś tilcie czy coś i spłukałem się do zera na internetowych pokerroomach. Ale znalazłem taki jeden i tam dają bonus 50$ za 25$ wpłacone. Słuchaj, przelałbyś mi to 25$ na netellera czy gdzieś, ja bym to szybko obrócił, wygram na pewno, i oddałbym ci 100$. Bez ryzyka. Pomożesz?

    Pozdr
    Warsaw

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    po co te dziwne prowokacje hehe, potem sie dziwicie ze pisze kretynskie posty.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,
    Jaki poziom wypowiedzi, takie odpowiedzi...
    Pozdr
    Warsaw

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    W żaden sposób Ciebie nie prowokowałem .... i też się nie dziwię... rózni są ludzie...
    A twoje posty faktycznie kretyńskie i obrażające innych
    Jednym słowem żenada...
    Bye

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    peterku, o czym ty do mnie mowisz? gdzie ja napisalem ze ty mnie prowokujesz, co jedyne to mozesz mnie smieszyc i nic poza tym, i juz tak nie atakujcie mnie hehe

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    W temacie który założyłem napisałeś:
    "po co te dziwne prowokacje hehe, potem sie dziwicie ze pisze kretynskie posty "- użyłeś liczby mnogiej, nie określając kogo masz na myśli.
    Stąd moja reakcja...
    A co do poziomu postów zdania nie zmieniam....
    W sumie najłatwiejsza droga - obrazić, obśmiać, napisać kilka głupot....
    znacznie trudniej jest napisać coś sensownego - spróbuj... może nie zaboli..
    Ciao

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    czujesz sie obrazony, wysmiany? a czemu? mniejsza z tym, to jest forum pokerowe wiec trzymajmy sie tematu, bez odbioru

  9. #29
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Z przydatnych opcji na pewno jest 'export players notes / advanced'. Można w formacie notek danego pokerrooma wyeksportować informacje o każdym z graczy, których się ma w bazie. Mogą to być wszelakie statystyki, typu procent preflop raise, oglądalność flopa i jeszcze mnóstwo innych. Potem grając przy stoliku z tym graczem patrzymy tylko sobie na jego 'notes' i jeśli dużo z nim wcześniej graliśmy to mamy dostępne kupe informacji o jego stylu gry.

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Cytat Zamieszczone przez Marian
    'export players notes / advanced'
    Wspaniała sprawa, szkoda, że nie działa na primie.

    Z kolei na party (i skórkach) polecam game time plus. Na bieżąco wyświetla statystyki graczy (wcześniej w PT ustawiasz automatyczne pobieranie rozdań co parę minut)