Strona 2 z 32 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 316

Wątek: Poker Tracker

  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    ja tam pamietnikow nie lubie, liczy sie tu i teraz, i doswiadczenie jakie wyniosles z poprzednich gier, w czym on ci pomaga? podpowiada ci ze masz mocna reke i masz podbijac, sprawdzac, pasowac? ja niedawno sprawdzalem jakis poker office, i gdzie do hooojka, nie umiem, nie moge i nie bede, rozprasza mnie, woel przegrac sam, przynajmniej wiem ze to ja gralem a nie jakis maly terminator hehe

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    Strasznie skrajna ocena - Terminator???
    Napisz po prostu, że nie kumasz/ nie lubisz/ wolisz inaczej... itp.
    ten program nie podpowiada w trakcie gry co robić...
    Głównie jest to baza danych - fakt, że mocno rozbudowana
    I możesz sobie rzucić okiem na poszczególne układziki które grałeś i przegrałeś/ wygrałeś porównać... zobaczyć jakie błędy popełniłeś itp. jako, że dopiero zaczynam to uczę się na błędach i tyle...
    baaardzooo pomocny bajerek i jako taki dodatkowy bajerek to traktuję... nie zaglądam tam szukając kontaktu z kassandrą...
    Spróbuj, zobacz i dopiero oceniaj - to będzie sensowniejsze IMHO
    Powodzenia "Ostatni Mohikaninie"

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    P.S. Poza tym jak piszesz, że liczy się tu i teraz i nie lubisz pamiętników, i zaraz potem piszesz, że liczy się doświadczenie wyniesione z poprzednich gier - przeczysz sam sobie. czyż nie?

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Cytat Zamieszczone przez Mustafa
    w czym on ci pomaga? podpowiada ci ze masz mocna reke i masz podbijac, sprawdzac, pasowac?
    Ja tam jestem za tym, żeby nie wypowiadać się publicznie na tematy, o których nie ma się zielonego pojęcia. Odsyłam do www.pokertracker.com Poczytaj sobie do czego służy ten program.

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    napisalem tu i teraz i doswiadczenie, a nie tu i teraz a potem doswiadczenie, czy nie uwazasz ze cos slabo pojmujesz:P? a chodzilo mi o to ze kazda gra jest inna, eeee co ci bede tlumaczyl jak wy troche inaczej rozumujecie niz ja:P

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    no dobra przeczytalem do czego sluzy ten program i co? potrzebujesz maszyny zeby zanalizowac swoja gre? 5+13 tez liczyc na kalkulatorze?

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    ej no jak to Mustafa, nie stać cię na wpisowe za 50 pln? Przecież gdzieś tam pisałeś, że dostałeś 50$ za darmo od pokerroomu - a wcześniej mówiłeś, że jak tylko ktoś ci da kasę, to zaraz to podwoisz czy potrisz, więc to kwestia czasu, jak z tych 50$ zrobisz 500, 1000, 5000 i to w dolarach. A my gramy ledwo za 50pln...

    Pozdr
    Warsaw

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    126486*385756 liczysz w głowie???
    Taki argument jest do ... niczego

    Poza tym ja ciebie wcale nie zachęcam do używania tego czy innego programu. Wisi mi też w 100% co myślisz o ich używaniu. Po prostu nie znoszę jak ktoś gada o czymś o czym nic nie wie... za dużo jest wokół takich ludzi.
    Nie dość, że nie miałeś najmniejszej ochoty mi pomóc, to w dodatku piszesz głupoty bo nie wiesz o co chodzi... i masz uraz do tego typu programów bo nie potrafisz z nich korzystać... ot co....
    Bez urazy
    powodzenia P.
    P.S A stwierdzenie, że liczy się tu i teraz i doświadzczenie ( które z definicji nabywane jest z działalności w przeszłości) jest paradoksem logicznym - to się wyklucza.....
    pa

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    mow co chcesz, mysl jak chcesz, w koncu jestes terminatorem, zajrzyj do swojej bazy danych i zobacz ile razy miales kolor ok?

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    Ok!!
    I'll be back :lol:
    pzdr.P.