Strona 11 z 32 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 316

Wątek: Poker Tracker

  1. #101
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    i jak zuber wymysliles cos?????

  2. #102
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Sytuacja wyglada nastepujaco:

    najnowszy oryginalny PT3, skonfigurowany na PS wraz z HUD, tak jak zaleca instrukcja (przynajmniej tak mi sie wydaje).

    HUD nie wyswietla statystyk z turnieju (biezacych). Jakies pomysly dlaczego?

    Pozdro,

    Karas

  3. #103
    mi też HUD nie wyświetla statystyk na turniejach. Poza tym w statach PT mam tak jakbym ani razu nic nie wygrał mimo że 2x byłem pierwszy kilkanaście razy w kasie na większych turniejach i niezliczone SNG w kasie. A pokazuje ROI -100. Gram na PS. Ktoś wie o co chodzi?

  4. #104
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szydłowiec
    Posty
    142
    mam pytanie czy jest mozliwosc w PT przeniesienia bazy danych o graczach itp. z jednego kompa na inny. Jesli tak to gdzie i jak...
    dzieki...

  5. #105
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szydłowiec
    Posty
    142
    czy nikt nie jest w stanie czy nitk nie ma ochoty odpowiedziec na to pytanie?

  6. #106
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Jest taka możliwość, ale szczegółów powinieneś poszukać na forum PT - najlepiej w archiwum. Jeśli masz bazę SQL to jest to dosć skomplikowana, acz wykonalna sprawa. Jeśli w Access, to jest łatwiej. Pogrzeb na tych forach to na pewno znajdziesz interesujący Cię temat.

    pzdr

  7. #107
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez wilku71 Zobacz posta
    czy nikt nie jest w stanie czy nitk nie ma ochoty odpowiedziec na to pytanie?
    po pierwsze ktora wersja PT?

  8. #108
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    A po drugie ktoś już podawał jak to zrobić przez export i import danych. Poszukaj w podforum Artykuły wątku o PT.

    pozdr. kabo

  9. #109
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szydłowiec
    Posty
    142
    dziekuje za bardzo fachowe informacje. pozdrawiam

  10. #110
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Dla wersji 3.0.15:

    Pokerstars:
    u mnie HUD na stolikach turniejowych nie dziala, dziala za to na cashowkach.

    Pytanie brzmi:
    Co zrobic, zeby na cashu, wyswietlalo mi srednia dla stolika?