Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    ale to nie zmienia postaci rzeczy - zobacz ile juz bylo w puli, i jezeli dwoch graczy weszlo all-in to zobacz ile mogl wygrac dzieki tym 47%, znacznie wiecej niz w stosunku 1-1
    Ostatnio edytowane przez Sharker ; 08-02-2007 o 17:18

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Kapol ty pasujesz na turnie jak masz mniej niż 50% na wygraną?

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    a miałeś rację ?? Przecież na turnie mieliśmy najlepszą rękę !
    Co z tego, że doszedł mu 1 out ? Nie liczy się efekt finansowy, lecz poprawnosc naszej decyzji. Czy widzac karty przeciwnikow na turnie bys spasowal ?
    Wydaje mi się, że decyzja o wejściu all in byłaby prawidłowa gdybyśmy mieli na turnie nutsa(najlepszą rękę z dostępnych kart). Czy take myślenie oznacza, że jestem mega tight? A może robię jakiś podstawowy błąd? Jestem otwarty na krytykę.

    pozdr

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Marianie, trochę pomyślmy. Jeżeli byśmi mieli nuts'a na turnie to po co w ogole ten watek ?? Jest ktos kto by sie zastanawial nad spasowaniem nuts'a w holdemie ??? Logiczne, prawda ??

    Przedstawię to rozdanie jak to widzi matematyka Rozpatrujemy all-in na turnie.

    nasze oddsy wynosza 53-47 na to ze przegramy, tzn. ze
    53 razy przegramy ok. 110$
    47 razy wygramy ok. 160$ *

    po 100 rozdaniach daje nam to :
    53x110= -5830
    47x160= +7520
    suma : 1690 na plusie !!
    Czyli na jednym rozdaniu zarabiamy ok. 17$ !

    *Proszę zauważyć, że w grę wchodzi również side pot wynoszacy 47$, dlatego nalezalo zwiekszyc wygrana

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    Co z tego, że doszedł mu 1 out ? Nie liczy się efekt finansowy, lecz poprawnosc naszej decyzji.
    Dla uściślenia - gościu z setem na turnie nie miał 1 tylko 10 outsów (zakładając że nikt nie ma niższego seta). Natomiast koleś z flush + OESD drawem pewnie optymistycznie założył że ma 15 outsów. Ale oczywiście decyzja zdzisia była dobra.

    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Wg kalkulatora zdzisio miał 47,5% na turnie.
    Co nie zmienia faktu że był zdecydowanym faworytem. To przecież multiway pot a nie heads up.

    Wg. PokerOdds 2.52:
    Zdzisio - 47,51%
    set waletów - 23,65%
    flush + OESD draw - 28,84%

    jdx

  6. #26
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Sharker, to policz jeszcze jaka jest szansa ze ktorys z przeciwnikow ma wyzszego strita i jakie jest wowczas nasze EV To jest wlasnie urok niskiego strita, set czy dwie pary zawsze maja jeszcze jakies outsy...
    Ciekawe rozdanie w kazdym razie, szkoda ze bez happy endu.

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Dla uściślenia - gościu z setem na turnie nie miał 1 tylko 10 outsów (zakładając że nikt nie ma niższego seta).
    no wiem, wiem, troche za szybko to napisalem, chodzilo mi o to, ze doszedlu mu 1 z outow