Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 93
  1. Co najmniej dwóch Polaków zagra w EPT dzięki Betssonowi !!!

    Dwa Pakiety o wartość $6500 każdy, zostały zarezerwowany dla graczy z Polski.

    W skład każdego Pakietu wchodzi:
    • Wejściówka na EPT
    • Hotel
    • Wyżywienie
    • Kieszonkowe
    Kto dostane Pakiet na EPT w Warszawie???
    Najlepsi
    Najlepszych graczy wyłonimy w Super Satelicie Finałowej, którą rozegramy na początku marca.


    Jak dostac się do Super Satelity???
    Łatwo ...
    Wystarczy, że bedzie robił to co lubisz - graj w pokera na Betsonie
    Uzbieraj 1000 Punktów Gracza w lutym i weż udział w turnieju kwalifikacyjnym , w którym 1 na 5 graczy dostanie wejscówkę do Super Satelity.

    Nie chcesz grać w turnieju kwalifikacyjnym?
    To dobrze
    Uzbieraj 5000 Punktów Gracza a otrzymasz bezpośrednią wejściówkę do Super Satelity i możliwość grania o Pakiet EPT.

    A jeśli jesteś graczem jednej z lig sponsorowanych przez Betssona - dostanesz od nas 1000 PG handicapu - wystarczy że uzbierasz 4000 PG i będziesz miał szanse na bezpośrednią walkę o EPT w Super Satelicie!!!



    Graj w pokera na Betssone i walcz o miejsce na EPT!!!


    Jeśli nie masz jeszcze konta na Betssonie - teraz masz idealaną okazję, żeby je założyć!!!

    Czas leci i nie ma na co czekać!!!

    Najlepsze na koniec :
    Jeśli chętnych do gry o EPT będzie dużo, jest szansa, że w puli SuperSatelity pojawi się trzeci Pakiet EPT !!!
    Ostatnio edytowane przez Betsson Polska ; 02-02-2007 o 15:26

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    Dla jasności, satelita za punkty jest tylko dla graczy z Polski ?

  3. Żeby nie było zadnych wątpliwosci: satelita za punkty tylko dla graczy z Polski !!!
    Myślę, że lepszej oferty nie ma

    pzdr

    Milo

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    no musze Milo przyznać ze ta oferta jest naprawdę dobra, wreszcie robicie jakies sensowne promocje.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Zadnej rewelacji-300 osob sie bedzie starac i podniecac tymi pakietami,a pojedzie...dwojka
    Ja osobiscie wolalbym za moje punkty dostawac ekstra dolary na gre,czyli cos takiego,jak "reload bonus"...
    Lecz,niestety,o czyms takim w BETSSON ani widu ani slychu...

    Pzdr

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Oferta bardzo fajna faktycznie

    A macie aktualnie jakiś reload bonus albo coś? Czy nadal cisza w tym temacie?

    W innych roomach w sieci ongame podczas wyrabiania 5000 pkt zrobimy ok 500$ bonusa.

    A za te 500$ to już od groma satelitek znajdziemy...

    Pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Otoz to-o to mi chodzi,ale jak widzisz,czegos takiego nie bylo,nie ma i pewnie szybko nie bedzie...
    Czyli jest to tzw. "marzenie scietej glowy"

  8. Intelowiec ...
    Nowe, dobre promocje pojawią się szybciej niż myślisz

    pzdr
    Milo

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Intelowiec ...
    Nowe, dobre promocje pojawią się szybciej niż myślisz

    pzdr
    Milo
    Milo-ja w czwartek zamierzam wplacic wieksza gotoweczke,bo mam ochote sobie pograc.I mam upatrzona firme,ktora gwarantuje bardzo dobry bonus wejsciowy plus stale premie po rozpoczeciu gry.

    Nie zamierzalem opuszczac Betssona,jednak ostatnie wydarzenia i brak zachety z Waszej strony znacznie zmienily stanowisko nie tylko moje,lecz pewnie i wielu innych graczy...

    Jesli napiszesz cos KONKRETNEGO,co pozwoli przechylic szale na strone Betssona,rozwaze chetnie jeszcze raz wszystkie "za" i "przeciw".Jesli zas to dalej maja byc teksty typu "obiecanki cacanki a glupiemu radosc",zmuszony bede,niestety,zmienic poker-room...

    I nie jest to absolutnie zaden szantaz.Po prostu mowie glosno o swoich planach i przemysleniach,gdyz bardzo przywiazuje sie do jednego miejsca i chcialbym,zanim podejme decyzje,dac Tobie mozliwosc wypowiedzi.

    Pozdrawiam!

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Zadnej rewelacji-300 osob sie bedzie starac i podniecac tymi pakietami,a pojedzie...dwojka
    dlaczego uwazasz ze az tylu polakow zagra?