Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 93
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Obserwujemy rynek, widzimy działania konkurencji i także w marcu zaoferujemy naszym graczom promocje, dzięki którym nasza oferta bedzie nadal atrakcyjna.
    Chyba nie za bardzo obserwujecie,bo w porownaniu do niektorych (zaznaczam-niektorych,a nie wszystkich) poker-roomow wypadacie bladziutko pod wzgledem oferty promocyjnej;co wiecej:zadnej KONKRETNEJ promocji oprocz bonusa powitalnego nie widzialem u Was odkad przyszedlem do Betssona,czyli od ponad 4 miesiecy...

    Promocje typu rozlozenie biletu wygranego we freerollu 20+2$ na cztery 5+0,5$ s bardzo atrakcyjne,ale-jak to sam zauwazyles-nie za bardzo przeznaczone dla tych,ktorzy graja na nieco wyzszych stawkach...

    2 bilety na EPT to tez fajna sprawa ale...sa to DWA BILETY (jeszcze raz powtorze: DWA BILETY) i nie kazdy ma ochote walczyc o punkty gracza po to,zeby zalapac sie do satelity,ktora nie daje ZADNEJ gwarancji,ze akurat mi uda sie zakwalifikowac do turnieju.Wyrabiajac zas taka ilosc punktow gracza w innej firmie moge wzbogacic sie o prawie 500$!I dla mnie to jest najwazniejsza sprawa...

    Jesli wiec to jest troska o klienta (i ja bym tu nie dzielil na Polakow i innych,bo tym,ze macie akurat polskie menu i polska strone zyskujecie tylko u ludzi,ktorzy nie znaja angielskiego na srednim poziomie,a takich jest chyba mniejszosc),to nasze zdania znacznie sie rozmijaja i albo ja nie rozumiem Ciebie (i za posrednictwem Twoim rowniez calego Betssona i Waszej strategii dzialania),albo Ty nie rozumiesz lub udajesz,ze nie rozumiesz mnie...

    Akurat skonczylem marketing i zarzadzanie,wiec jesli w firmie macie jakies wakaty,to byc moze zastanowilbym sie nad zatrudnieniem tam i podniesieniem nieco podupadajacego ostatnio wizerunku i pokazalbym Wam,jak powinna wygladac dbalosc o swoich graczy i prawdziwa promocja firmy,ktorej tutaj nawet w PODSTAWOWYM wymiarze,niestety,nie widzimy...

    Cytat Zamieszczone przez dominikos Zobacz posta
    Wpłaciłem do Betsson w przeciągu 9 miesięcy kilkanaście jak nie kilkadziesiąt tyś PLN i chce być poważnie traktowany.
    No to ladnie...

    Ja na Twoim miejscu zrobilbym sobie dluzsza przerwe,bo jesli poker mialby mnie tyle kosztowac (tzn.szedlbym w dol i caly czas doplacal,zamiast na tym dorabiac),to dawno bym z tym skonczyl...

    Chyba,ze to nie sa dla Ciebie zbyt wielkie pieniadze i traktujesz gre jako dobra forme rozrywki-wtedy wszystko jest jasne i oczywiste
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 07-02-2007 o 15:41

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    INTELOWIEC
    powtarzasz sie , 10 twoich ostatnich postow jest o tym samym ,, dlaczego po prostu nie przejdziesz do innego pokerroomu skoro jest on tak zajebisty , tylko caly czas grasz na betssonie,, mowisz ze nie rozumiesz dominikosa , a ja nie rozumiem ciebie ,,
    od 4 miesiecy grasz na pokerromie z "najgorszymi " promocjami,,,
    tak robia wedlug ciebie inteligentni ludzie????( wybieraja najgorszy pokerroom i go caly czas krytykuja??, czy moze wybieraja korzystniejszy i maja ten gorszy w d... ,
    PS napisalem to tylko dlatego ze rozsmieszylo mnie slowo "inteligencja" w twoich ustach ,,,, dodam tylko ze ja na betssonie dostaje 40% rakeback , a przeciez nie jestem taki inteligentny jak ty, nie znam angielskiego i nie mam zadnych kontaktow,, wystarczy troche checi ,, bo najlatwiej jest pisac ZLE na kogos a trudniej cos zrobic , pozdr

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    To sobie graj na Betssonie,a jak ci cos nie pasuje w moich postach,to ich po prostu nie czytaj-nikt cie do tego nie zmusza-tak jak mnie do gry w Betssonie.Proste i logiczne

    PS.Tak czytam i czytam ten moj post juz chyba z dziesiaty raz i nigdzie nie znalazlem tam slowa "inteligencja",wiec nie za bardzo rozumiem,o co ci,czlowieku,chodzi?

    Skup sie lepiej na swojej grze,a nie krytykowaniu czyichs postow,bo niejeden juz byl taki jak ty,co rozumy wszystkie pozjadal,a jak przyszlo co do czego,to...pod stol sie chowal

    Pzdr

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC
    jest czlowiekiem inteligentnym i wlasnie czlowiekowi inteligentnemu pewne sprawy rzucaja sie w oczy...
    pewnie o to mu chodziło

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Przeciez to jest mail z dawno zamknietego tematu,co do ktorego przyznalem Wam racje,a fishifish czepia sie teraz tego,co bylo napisane o Betssonie,wiec jedno nie ma powiazania z drugim...

    Poza tym tam pisalem,ze KAZDY Z NAS jest inteligentny,a nie O SOBIE.Dla mnie sprawa jest jasna,a jak ktos nie rozumie,to nie zamierzam wdawac ani w rozmowy ani w klotnie,bo i po co?

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Ja tylko ide tokiem myślenia fishisfisha (tak myśle że o to mu chodziło) popraw mnie jeżeli jestem w błędzie.
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    to jest mail z dawno zamknietego tematu,
    A po drugie jest to cytat a nie mail ale kto by się czepiał

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Gdzie można sprawdzić stan swoich Punktów Gracza?

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    131
    Kurcze…

    Bettson podupada bar Clippera podupada…

    Niebawem to i Mc’Donalds padnie…

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    alewspokrecilo

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    394
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    oj warto warto

    ja wczoraj wplacilem aby uzbierac moze te 5k punktow, a gracze zrobili mi mila niespodzianke i zwielokrotnili juz moja wplate

    zagoszcze chyba na dluzej
    E tam 5k, wystarczy przyjechac do nas na lige w piatek i masz 1k mniej do wyrobienia

    Pzdr