Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 93
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Tak sobie oszacowalem,bo zazwyczaj w sobotnich freerollach tylko dla Polakow bralo udzial do 300 uczestnikow

    Ale ani te freerolle ani promocja to nie jest nic takiego,czym firma moze zachecic swoich klientow do pozostania...
    Bo jesli ja np.wkladam 200$BI na stol,czy fajnie jest zagrac o bilet do turnieju za 10+1$?

    Widze jednak,ze przedstawiciel Betssona nie robi sobie nic z postow na tym forum i dalej milczy.

    TAK TRZYMAC!!!

  2. Wszyscy, którzy wygrywaja w naszym freerollu są bardz zadowoleni a wielu z nich prosi nas o rozbicie ticketów $20 np. na 4 po $5.Więc jednak te tickety maja jakąs wartość.
    Zreszta tickety te można "zamienić" na calkiem miłe kwoty - ostatnio Alutek chwalił się wygrana ok 900$ dzięki ticketowi $20.
    Ale jak slusznie zauważyleś, freerole nie są dla graczy grających na stawkach 200NL.
    Min. dla tych graczy mamy w lutym promocje związaną z EPT. Oprócz standardowych satelitek i ofert "dla wszystkich" , mamy dwa pakiety EPT tylko dla Polaków.
    Walczyć o nie można dzięki PG.
    Nie znalazłem podobnej oferty u konkurencji, zgodzisz się więc ze mna, że jednak dbamy o Polakich graczy ...

    Obserwujemy rynek, widzimy działania konkurencji i także w marcu zaoferujemy naszym graczom promocje, dzięki którym nasza oferta bedzie nadal atrakcyjna.

    Ale w lutym naprawdę warto grać tylko na Betssonie

    Pzdr
    Milo

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    oj warto warto

    ja wczoraj wplacilem aby uzbierac moze te 5k punktow, a gracze zrobili mi mila niespodzianke i zwielokrotnili juz moja wplate

    zagoszcze chyba na dluzej

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    jeszcze jedno, kiedy odbedzi sie ta super satelita za 5k kt dla polakow bo jakos nie widze...

    i zeby nie bylo pozniej jakis niedomowien, to ile osob musi byc by w puli byly 3 pakiety ?

    pzdr

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    Tak dla jasności satelita za punkty odbedzie sie " na bank ", nawewt jezeli bedzie mała liczba graczy, i nie bedzie takiej sytuacji ze sie z tego wycofacie albo napiszecie cos w tym stylu: Ze wzgledu na małe zainteresowanie Betsson Polska postanowil ufondowac tylko jedno miejsce w EPT w Warszawie.
    Taka sytuacja napewno nie bedzie miala miejsca ?

    Dla mnie jest to wazne , poniewaz 11 koncze sesje i mam zamiar na powaznie zabrac sie za gre

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    19
    Proponuje żeby Betsson najpierw wywiązał się z jednej promocji a dopiero promował następną bo w tej chwili jest zupełnie niewiarygodny.

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    dlaczego betton ma byc odowiedzialny w calosci za bledy ongame ?

    przeciez napisal ze jak bedzi cis wiadomo to od razu o tym napisze
    uspokujcie sie

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    19
    Ja jestem klientem Betsson i mnie gucio obchodzi czyja to wina.
    W stosunku do mnie jako swojego klienta odpowiada Betsson.
    Jak można zachęcać do kolejnej promocji i ładowania kasy w serwis , który ma problemy techniczne."Nie wszytsko zależy od betssona.
    Najpierw ongame musi uporać sie z problemami technicznymi"- wypowiedź Milo. Czyli nie mamy żadnych gwarancji co do przebiegu kolejnej promocji skoro problemy techniczne maja miejsce cały czas.
    Jednym słowem wpłacajcie kasę i nabijacie punkty bez względu na wadliwe działanie klienta pokerowe Betsson.

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    nikt cie tam nie trzyma
    mozesz grac gdzie indziej, podjrzewam ze betsson nie bedize plakac za osoba co wysyla 4 maile od niedizeli w tej samej sprawie majac informacjhe ze jak bedzie jakas wiadomosc to bedize ona od razu podana na forum

    ...ja chce to, ja chce tamto, dlaczego tego nie ma...

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    19
    Nie chce nic ponad to do czego Betsson się zobowiązał w swojej ofercie.
    Nie musiałbym pisać tyle razy gdybym otrzymał odp na pierwsze zapytanie.
    Wpłaciłem do Betsson w przeciągu 9 miesięcy kilkanaście jak nie kilkadziesiąt tyś PLN i chce być poważnie traktowany.
    W zeszłym miesiącu wyrobilem ze 2500-3000k PG czyli zostawiłem około 500$ rake. Zarobili trochę na mnie i upoważnia mnie to chyba aby wymagać od betsson profesjonalnej obsługi.
    Ostatnio edytowane przez dominikos ; 07-02-2007 o 15:13