Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 107 z 107
  1. #101
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    qrde co ty wogole wypisujesz?od kiedy gra mega tight-aggressive przynosi zly skutek na(az boje sie uzyc)10NL?sa rozne drogi do celu ja sie nie piepsze w funky play tylko gole frajerow na 5-10 stolach jesli jest taka mozliwosc,zmieniam dopiero podejscie na wyzszych stawkach ale ogolnie na full ring do 50NL nie trzeba sie wielce wysilac.
    nie mozna stwierdzic definitywnie ze podbijianie/nie podbijanie FD jest dobre/zle matematycznie jest zle z wiadomego powodu,parka dwojek wiecej razy wygra niz trafi sie drawow,a na niskich stawkach sprawdzą cie z kazda para o to mi chodzilo

    Dziwne ogolnie masz mniemanie o tym kto jest fish,dla mnie fish to ktos kto podbija FD,call station,bezsensowny blefiarz ktory zauwaza ze nie dalem bet na river lol i juz proboje odzyskac z nietrafionym drawem kase.
    cytat
    ''penwie nieraz widziales kolesi raisujacych co chwile preflop, ktorzy po jakims czasie na wielu stolach maja duze stacki i myslales jak oni to k... robia? ano wlasnie dlatego, ze nie ograniczaja sie do AA i temu podobnych, a grajac tak to nawet na blindy nie zarobisz i bedziesz stac w miejscu prawdopodobnie.''

    Grają agresywnie i maja ogromne wachania BI,wypatruje takich graczy i licze na to zebym to ja go spłukał a nie ktos inny!
    wczoraj gralem z kolesiem takim wlasnie,3 razy sie doladowywalem ale na koncu to on byl splukany,tymbardziej ze mial deep stack latwiej go bylo wywinąc.Pozatym cholernie wyogolniasz,jak widze dla ciebie ktos kto gra tight aggressive to bojazliwy fish no coz LOL i NC

  2. #102
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    a ta twoja gra to niby jest TAG? chyba w twoim mniemaniu. w ogole paru ludzi probuje ci tu cos wytlumaczyc, a ty agresywny to jestes tutaj widze, bo ciezko ci cos wytlumaczyc

    jak mam sie z toba klocic o byle powod, to bez sensu, po prostu ci napisalem ja i ktos wczesniej o pobiciu z FD.

    pozdro i troche poanalizuj to co ktos pisze, zanim naskoczysz, bo to ze uwazasz ze masz racje, nie oznacza wcale ze ja sie myle.
    Ostatnio edytowane przez W.A.Rebel ; 27-02-2007 o 15:23

  3. #103
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Cytat Zamieszczone przez comp Zobacz posta
    qrde co ty wogole wypisujesz?od kiedy gra mega tight-aggressive przynosi zly skutek na(az boje sie uzyc)10NL?sa rozne drogi do celu ja sie nie piepsze w funky play tylko gole frajerow na 5-10 stolach jesli jest taka mozliwosc,zmieniam dopiero podejscie na wyzszych stawkach ale ogolnie na full ring do 50NL nie trzeba sie wielce wysilac.
    nie mozna stwierdzic definitywnie ze podbijianie/nie podbijanie FD jest dobre/zle matematycznie jest zle z wiadomego powodu,parka dwojek wiecej razy wygra niz trafi sie drawow,a na niskich stawkach sprawdzą cie z kazda para o to mi chodzilo

    Dziwne ogolnie masz mniemanie o tym kto jest fish,dla mnie fish to ktos kto podbija FD,call station,bezsensowny blefiarz ktory zauwaza ze nie dalem bet na river lol i juz proboje odzyskac z nietrafionym drawem kase.
    cytat
    ''penwie nieraz widziales kolesi raisujacych co chwile preflop, ktorzy po jakims czasie na wielu stolach maja duze stacki i myslales jak oni to k... robia? ano wlasnie dlatego, ze nie ograniczaja sie do AA i temu podobnych, a grajac tak to nawet na blindy nie zarobisz i bedziesz stac w miejscu prawdopodobnie.''

    Grają agresywnie i maja ogromne wachania BI,wypatruje takich graczy i licze na to zebym to ja go spłukał a nie ktos inny!
    wczoraj gralem z kolesiem takim wlasnie,3 razy sie doladowywalem ale na koncu to on byl splukany,tymbardziej ze mial deep stack latwiej go bylo wywinąc.Pozatym cholernie wyogolniasz,jak widze dla ciebie ktos kto gra tight aggressive to bojazliwy fish no coz LOL i NC
    Po pierwsze primo: co to znaczy mega tight aggresive? Zastanów sie czy wiesz co to znaczy bo skoro dla ciebie bet na flopie z FD jest fishowym zagraniem to raczej nie masz większego pojęcia o grze TAG.
    Po drugie primo: chciałeś chyba powiedzieć piepRZę FANCY play
    Po trzecie primo: co rozumiesz przez to, że deep stack łatwiej można wywinąć??
    Po czwarte primo i ultimo!!: troszeczkę pokory bo wygrywający gracze ci tłumaczą i dzielą się doświadczeniem a ty w średnio stylistycznie skonstruowanym poście opisujesz jaki to nie jesteś oh ah i jakie to fishe betują z flush drawem.
    Pokora, pokora i jeszcze raz pokora
    Pozdro

  4. #104
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    zauwazylem ze czescosob jak wygra kilka BI to mysla ze sa bogami i sie zaczynaja do wszystkich przypierdalac.
    tak wiec comp wez przeczytaj co ci mac napisal i to sobie przemysl. Bo agresje narazie widac tylko w twoich postach

  5. #105
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    nikt sie nie przypierdala przesadzasz
    dla mnie koniec tematu szkoda czasu na bzdury.

  6. #106
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    16
    Mam dylemat jak grać tego typu ręce. Ja z KK raise 10 BB, button(nierozpoznany) sprawdza. Flop 862. Ja bet 15 BB, on raise 30 BB. Rerasie all in?

  7. #107
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Na FR na Bossie - tylko i wyłącznie.