Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 107
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    No wiec zaczynam taki temat bo postanowiłem zacząć grać regularnie na tej sieci zaczynając od najniższego limitu 5c/10c.Gra tam rozni sie znacznie od innych sieci co moze prowadzić do małych problemików z rozgrywaniem,ten temat jest po to by pisać tu wszelkie wątpliwości strategiczne odnośnie low stakes bo jakby nie patrzeć wszędzie poziom jest niski.

    Na 1 strzał czy warto pakować sie w podbicia 5xBB jeśli wejscie ponad 5 osób z niskimi parkami,SC powiedzmy od 67s up

    jakie karty typu multi-way pot nalezy grać,jak nisko poprzeczke zawiesić?ja osobiście gram wszystkie pary gdy nie ma podbicia wyzsze SC decyzja powstaje w danej chwili czasami wychylam sie z schematu,ale tak to mniej więcej wyglada.

    Granie na niskich ma swoja specyfike szczególnie na boss dlatego warto odchylić sie nieco od ABC pokera i wykorzystać śmieszna cene za wejscie,przykładowo na SB wchodzę z kazda w miare sensowna karta szczególnie z szansa na strita kiedy jest wiecej osob.Piszcie tutaj wszystko byle na temat,moim zdaniem robienie nowego watku dla 1 rozdania jest bez sensu,gdyby kazdy zakladal takie topiki forum było by smietnikiem.

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Zaczynałem swojego czasu na bossmedii
    Sporo grałem na NL10 w kwietniu 2006

    Wchodziłem w przebicia do 5-8BB z każdą parką i sensownymi SC.

    Grałem jednocześnie 4-5 stolików i miałem wtedy mega kosmiczne wyniki chciałbym to powtórzyć na moich aktualnych stawkach

    zrobiłem wtedy 100BI w 13 dni na NL10 a że to były moje początki to radoche miałem maksymalną

    Moim zdaniem trzeba tam grać ABC pokera i sie kosi matołków - szczególnie że na Bossie nadal jest bardzo niski poziom.

    Pzdr

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    no to duzo 7,60 buy in na dzien ,mi wychodzi 3,5 na dzien tez gram max stolow, musze cos z tym zrobic,chociaz to tez nie jest zly wynik,ciekawy jestem wyników innych.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    3,5BI dziennie to jest mega zajebisty wynik też
    nie wiem ile grasz ja gralem po kilka h dziennie wieczorami

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    tez siedze pare dobrych godzin najlepsze warunki sa jak zauwazylem po pouludniu roznica jest dosc wyrazna czasami marnowalem czas grajac rano np. najagorszy czas jest od ok. 3 rano do ok 12 najlepiej wlasnie wieczorami.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    mówicie o full ringach czy o sh ? może czas dla odmiany pograć własnie coś takiego ;d

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    ja o full alchemik z tego co wiem tez gra full ringi,ogladalnosc na shortach wyglada jeszcze bardziej fatalnie w boss media ale gozej juz z call stations tak zauwazylem trudniej na SH wciagnac graczy ale to na 50NL,z tym ze shortow nie gram,duzo slabiej mi to wychodzi raczej.

    ps 80% ogl. flopa to jaki wynik? takie rzeczy to normalka na SH boss m.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez comp
    ps 80% ogl. flopa to jaki wynik?
    W chuj luźno.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    W chuj luźno.
    Kapol, Ty jak coś jebniesz to nie mogę ze śmiechu.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    W chuj luźno.
    Może to też oznaczać że stół jest pasywny. Stół loose to raczej taki gdzie dużo osób calluje raise pre flop, a passive to taki z dużą liczbą limperów.