Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 107
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    a o czyms takim jak loose passive slyszales?

    loose - passive to raczej nie są przeciwieńśtwa stary...

    Pzdr

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    W zasadzie bezsensowny temat. Boss 10NL to jest trochę inna gra niż poker. Po prostu jak masz szczęście to wygrywasz jak nie to przegrywasz i nic ci specjalne taktyki nie pomogą. TAG wydaje się wprawdzie najlepszy ale jak będziesz miał pecha to nic nie ugrasz choćbyś był najlepszy na świecie.

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    bzdura stary...

    faktycznie jest tam luźno ale każdemu kto zaczyna i chce budować bankroll polecam TAG na NL10 na Bossie

    Pzdr

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Bzdura jak bzdura. Grając w pokera na podstawie swoich betów i reakcji przeciwnika na nie zwykle potrafisz coś powiedzieć o jego karcie. Na bossie nie potrafisz tego zrobić(bo tam jest regułą bezsensowny slowplay i absurdalne dobieranie). Nie jesteś w stanie zanalizować flopa pod kątem przydatności dla przeciwnika (bo wejdzie ci w raise 15 BB z T6o na przykład) i czy to teraz nie jest loteria? Statystycznie powinienieś z dużą kartą silnie betować i będziesz w plusach. Ale jak masz pecha to wtapiasz buy ina za buyinem i nic nie poradzisz. Pewnie że jak masz często nutsy to dużo wygrasz, ale z tą bzdurą to byłbym ostrożniejszy. I bossa bym polecał ludziom z bezpiecznym bankrollem i niepodatnym na tilt, a więc na pewno nie poczatkującym.POzdrawiam.

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Początkujących zapraszamy na UltimateBet/PokerStars. Stoły tylko SH, stawki przynajmniej NL100. Przewidywalni przeciwnicy, darmowe pieniądze. Nic tylko grać!
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 03-02-2007 o 19:55

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    jeśli juz mowa o bzdurach - jak dla mnie te 100 buyinów w 13 dni to opowieści z krypty, ale gratuluje inwencji twórczej

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez Domasz Zobacz posta
    jeśli juz mowa o bzdurach - jak dla mnie te 100 buyinów w 13 dni to opowieści z krypty, ale gratuluje inwencji twórczej
    Opowieści z krypty. LOL przedni żart
    Już kiedyś była na ten temat mowa i wszystko zostało wyjaśnione. Alchemik potrafi, uwierz kolego. Ostatnio najebał chyba 65BI na NL50 w tydzień. Jakoś tak.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Nie znam się na Alchemikach, Mosznikach i innych fachowcach, ale mi też się wydaje że początkujący po wygraniu 100 Buy in grałby chyba nieco wyżej ( to samo dotyczy 65+ buy in na 50NL). To jaki on zbiera bankroll. 1000 Buy in?

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    zbiera materiał na biografie

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez Domasz Zobacz posta
    jeśli juz mowa o bzdurach - jak dla mnie te 100 buyinów w 13 dni to opowieści z krypty, ale gratuluje inwencji twórczej
    Kolego temat był już poruszany wielokrotnie... - może ktoś Ci znajdzie wątek... fakt był to zajebisty wynik
    NA NL10 wystarczyło wysiedzieć odpowiednią ilośc godzin i rozegrać odpowiednią ilość rąk!!!

    NA NL50 w grudniu zrobiłem 80BI z czego 65 w ostatim tygodniu!!!

    Ci którzy mnie znają wiedzą jak to zrobiłem i nie muszę Wam panowie nic udowadniać. Nie mówiąc już o czymś takim jak szacunek... (nie znacie mnie a jakieś bzdury wypisujecie)

    drugi kolego, króry twierdzisz, że po takich wynikach grałbym już na NL10 masz racje. Mimo stosowania bardzo radykalnego BM (100BI) gram aktualnie na NL100 i NL200

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 03-02-2007 o 20:29