Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: RedKings.com ?

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    Witam

    Grał ktos tam z was ? Wypłacał ? Zarejestrowalem sie i chce wplacic $ , ale patrzac na ich wygląd strony to pachnie mi tu totalną amatorszczyzną. Jak strona do pokera moze byc taka brzydka? Design 0 profesjonalizmu :|

    pzdr.
    makos

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    no wlasnie ja juz z tydzien temu myslalem o wplacie bo bonus fajny ale jak zobaczylem stronke i to ze nie otwiera mi sie strona z opcja wyplat to troche zwatpilem

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    a mi sie wszystko pięknie otwiera,pieniądze wpłaciłem i właśnie wyrabiam bonus

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    to jest onagme?
    i ile trzeba punktow na 1$ przy bonusie do 500$ bo przy 250$ jest 7 czyli chbya najlepiej w calej onagem obecnie oprocz hollywodu o ile ot jest onagme
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 01-02-2007 o 15:16

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    Tak to ongame. Teraz strna nie hula, ale z tego co pamietam to na 500$ trza 4k pkt. czyli 8pkt=1$

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Ten bonusik 500$ po 4000PP elegancki. Mysle ze sa wyplacalni skoro ongame ich przyjelo. Tylko mam nadzieje ze zaraz sie nie wycofaja z tego bonusa bo mam najpierw w planach wyrobic bonus w Bestpoker i wygrac miejscowke w EPT .

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    jak komus wyplaca to niech da znac
    moze i sa OK , ale tak fatalnego wrazenia to jeszcze na mnie zaden room nie zrobił a bonusik spoko oby nie okazał sie "za dobry"

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    Bonus wyrobiony , wyplata $ w przeciagu 12h na netellera i zaproponowali odrazu reload na dobrych warunkach, wiec wracam

    makos

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Fajny ten bonusik Wyrobie za tydzień go sobie bo faktycznie atrakcyjny w innych roomach robię bonusa 1$ za 10pkt ostatnio...

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Bonusu jeszcze nie wyrobilem, ale jako ze dobrze idzie gra to czesc srodkow wycofalem na neteller, na drugi dzien byly juz na koncie.
    A gracze tak słabi na 100 i 200NL, że nie bede sie spieszyl ze zmianą roomu.