Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    2
    witam serdecznie
    mam male pytanie dotyczace serwisu pokerchamps, tylko dlatego sie nim zainteresowalem ze jak dobrze rozumiem mozna dostac 10$ za rejestracje, oczywiscie spelniajac warunek jakim jest chyba pogranie 10 godzin przez 30 dni ? i wypelnienie jakiejs ankiety.. ale wlasnie czy ktokolwiek juz to sprawdzal, czy rzeczywiscie mozna liczyc na te 10 $ ( kto dzisiaj rozdaje pieniadze za darmo ?
    pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi jesli takie beda

    v

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    z tego co mi wiadomo to ta oferta byla wazna w styczniu.
    Trzeba bylo grac przez 10 h i dostaje sie 10$ jak ruszy serwis na real money i wejscie do turnieju kwalifikacyjnego do WSOP.
    Co do wiarygodnosci to z Bartkiem i Pendzlem sobie tam pogrywalismy i dzis dstalem wlasnie maila ze jak wypelnie jeszcze ankiete to mam 10$ i ta wejsciowke. 8) Wiec wyglada dobrze - zobaczymy co bedzie jak ruszy.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    2
    tak to sie dopiero okaze , jakims cudem rowniez udalo mi sie wypelnic kwestionariusz , po wielu meczacych godzinach gry , juz nie moglem patrzec na zielony kolor , ah i duzy plus dla supportu ktory odpowiedzial mi w ojczystym jezyku

    v

    ps. w tej chwili podobno zmieniane sa lacza pokerchamps, przynajmniej taka informacja wyszla od admina, ktory zamknal na kilka godzin serwis