Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Chyba Neteller ma jakąś wadę.
    Używane konto w Neteller, przeszło werifikacje,
    dokonano kilka wpłat i wypłat, i ...
    Kolejna próba logowania i "Twoje konto zamknięte z powodów ble, ble.., standard.

    Mail do supportu o co chodzi, co trzeba dosłać a tu ....
    "Nie możemy znaleść Twojego konta, prosimy o dosłanie numeru konta (sam adres mailowy nie wystrczył) .

    Numer wysłany , mija pięc dni i cisza.

    P.S. Chyba trzeba zacząc robić jakieś screenshot ze stanami rachunów co jakiś czas.
    Wierzę, że to jakiś fatalny przypadek, ale ....

    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    odruchowo sprawdzilem czy mi nie zniknelo;

    jest na miejscu

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    127
    Dziadowska firma. Głównie korzystam z Moneybookersa. W Netellerze miałem zarejestrować rachunek bankowy.. Czyli czekać na wpłatę drobnej kwoty ble ble ble. Czekałem 2 tygodnie ale kwota nie wpłynęła. Pisałem do nich 5 razy i zero reakcji. Kwoty też zero. Więc z wzajemnością wypiąłem na nich dupę.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    lol

    no faktycznie dziadowska

    firma notowana na gieldzie z milionami klientów i transakcji - na bank oszuści

  5. #5
    Też tak miałem kilka miesięcy temu. Ja zamiast pisać do supportu maila napisałem do nich na czacie (live help). wzięli numer konta, spytali o hasła itp. i za 15 minut konto było aktywne.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Przecież Valdomiro nie stwierdził, że to oszuści tylko dziadowska firma. Mimo tego, że są notowani na giełdzie, obsługę klienta mają dziadowską i w razie jakichkolwiek komplikacji niewiele mozna z nimi załatwić, tylko odsyłają w kółko do kogoś innego.

    Miałem taką samą sytuację z rejestracją rachunku bankowego i utknęło w martwym punkcie.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hmmm ja w sumie mialem z nimi tylko problem z Pinem ale to dlategoz enie chcialo mi sie dzwonic przez telefon idzie zalatwic wszystko bardzo szybko

    Ale gdy np ja dostalem mikro rpzelew ale wpisywana kwota byla nie akceptowana to wyslalem skana z rachunku bankowego i po krotkim czasie juz wszystko bylo ok

    Wiec az tacy zli nie sa jedyne co mozna im zarzucic ze w porownaniu z MB sa bardzo drodzy

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Po co sie bawicie w maile? Przeciez wystarczy zadzwonic, a jesli nie znacie dobrze angielskoe to wystarczy poprosic o tlumacza.


    Z mikro przelewem czekalem jakies 3 tygodnie, a moze i dluzej. W koncu doszedl.

  9. #9
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Dla jasności, to nie moje konto,
    a sam osobiście nigdy nie miałem z nimi problemu.

    A sytuacje przytoczyłem nie w obawie o jakieś matactwo,
    a raczej jako ciakawostke

    Maszyny , oprogramowanie jest zawodne , czasami.
    Z pewnością tak jest w tym przypadku.

    P.S. Jeżeli firma nie upadła w trakcie odcięcia Amerykanów,
    to raczej nic im nie grozi

    pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    127
    Firma jest do niczego. Skoro oferuje pomoc email to niech ta pomoc będzie faktyczna, a nie teoretyczna. Co z tego, że są notowani na giełdzie ? Upoważnia to ich do olewania klientów piszących emaile ? Po jaką cholerę oferują pomoc email skoro mają to w dupie ? Pisałem 5 razy i nikt nie raczył odpowiedzieć. To ja mam latać za firmą i prosić o ich łaskę czy firma (podobna poważna) dbać o klienta ? Obsługa telefoniczna ? No jest. Nawet w języku polskim. Podobno bo jak sie dzwoni to zgłasza sie automatyczna sekretarka gadająca po angielsku. Jak ktoś nie rozumie to jego problem. Więc do obsługi klientów nie znających języków i chcących pogadać po polsku jest na początek sekretarka gadająca po angielsku. To jest poważne ? Dla mnie to kompromitacja firmy i oszukiwanie ludzi. Koszą kasę na ilości mając w dupie jednostki. Więcej na pewno nie będę korzystał z ich usług(?).