Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 84
  1. Bialy:
    Na pewno odbędzie sie turniej w innym terminie - kiedy dokładnie, jeszcze nie wiem.
    Jak rozumieć "coś extra" ? .
    Jak każdy pokerroom, my tez mamy swoje potknięcia. Jednak za każdym razem staramy sie, zeby nasi graczy na naszych potknieciach "zyskiwali". Tak będzie też i tym razem.
    Szczegóły wkrótce ...

    pzdr
    Milo

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    19
    Kolejna odp która nie zawiera żadnej konkretnej informacji.
    Po co wysilać się i pisząc posty z treści których nic nie wynika.

    Kolejny raz zapytuje o konkrety.

    W turniejach $10,000 VIP Monthly bierze udzial 200-300graczy których zawiedliście.
    Najprościej w ramach zadość uczynienia przyznali w ramach zadość uczynienia i odzyskania zaufania np każdemu ticket o wartosci 50-100$ i było by po sprawie.
    Rozwjązało by to również problem ustaleniem terminu, każdy gracz miałby wybór najdogodniejszego dla siebie terminu.

    Od niedzieli 4krotnie wysyłałem zapytania do betsson(raz drogą mailową 3 razy korzystając z formularza na stronie) do tej pory nie dostałem odpowiedzi. Wnioskuje że ta firma ma w dupie swoich klientów
    Ostatnio edytowane przez dominikos ; 07-02-2007 o 14:13

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    19
    Wreszcie konkret


    Chcielibyśmy Cię przeprosić za problemy techniczne, które przyczyniły się do odwołania ostatniego VIP Monthly. Ponieważ osiągnąłeś wymagany limit 1000 Punktów Gracza w styczniu, byłeś uprawniony do gry w tym turnieju stąd ten e-mail.

    Przełożyliśmy więc nasz turniej VIP Monthly na najbliższą niedzielę 11 lutego 2007 roku i zaopatrzyliśmy Twoje konto w bilet wstępu na ten turniej. Tuniej rozpocznie się o godzinie 17:00.

    Do zobaczenia na turniejach na Betsson.com i jeszcze raz prosimy o wybaczenie za wszelkie niedogodności związane z przesunięciem terminu turnieju.

    Z wyrazami szacunku,

  4. #34
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Bialy:
    Jak rozumieć "coś extra" ? .
    Jak każdy pokerroom, my tez mamy swoje potknięcia. Jednak za każdym razem staramy sie, zeby nasi graczy na naszych potknieciach "zyskiwali". Tak będzie też i tym razem.
    Szczegóły wkrótce ...

    pzdr
    Milo
    No dobra, widze że turniej będzie w tę niedzielę ale c z tym "coś extra". Jakoś nie widze żadnej rekompensaty na moim koncie (np. jakiś ticket na BIG DEAL)

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Dokladnie o to samo chcialem zapytac?Czy mozemy liczyc jeszcze na jakies "male co nieco"?

    Dla mnie ten termin oznacza,ze ponownie bede musial zwolnic sie z roboty i zrobie to,oczywiscie,ale jakis ticket czy cos w tym stylu zrekompensowalby te wszystkie klopoty

    Pzdr

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    to Ty masz jeszcze ok, ja w niedziele mam egzamin, ale jak go wczesniej skoncze to na turniej moze zdaze

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    bialy ja mam to samo, jak mi sie uda z zielonki wrocic do 17 to pykne jak nie to poleca H joke ..

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Wlasnie sprawdzilem moje konto i...NIE MAM BILETU NA TEN TURNIEJ!!! Jeszcze sie po prostu nie pojawil,czy znow jakies male "niedopatrzenie"?...

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Ja też nie mam biletu.

  10. #40
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    u mnie jest