Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 84
  1. #21
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    z dnia na dzień coraz bardziej się cieszę, że gram na innych roomach w tej samej sieci

    tam możesz wejść na livechat i zaraz Ci odpowiedzą w czym problem. A w ramach zadośćuczynienia zazwyczaj jeszcze jakiś Reload bonus 500$ dodadzą

    Masakra

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Alchemik-jakie roomy polecilbys z tej samej sieci?

    Jak bys je porownal do Betssona,bo jednak graficznie to oni maja to bardzo ladnie rozwiazane i ciezko mi bedzie zmienic,ale chyba nadszedl na to czas...

    Pzdr

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    graficznie to inne roomy w tej sieci wygladają dokładnie identycznie tylko z grubsza mają inne kolorki

    A polecałbym Hollywood albo TowerGaming...

    Pzdr

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Ja gram na best poker nawet sklepik mają

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    19
    po 24h od planowanego rozpoczęcia turnieju pojawiła się informacja o jego anulowaniu na stronie Betssona .

    Brawo za szybkie działanie

  6. Witam,
    To, że wina leży po stronie Ongame zapewne nie do końca ratuje calą sytuację.
    Turniej VIP Monthly przeznaczony jest dla naszych nalepszych graczy i wszyscy mamy świadomość jak dużum problemem jest s odwołanie tego turnieju i takie a nie inne załatwienie sprawy.
    Oczywiście to, że turniej odbędzie się w inym terminie nie jest żadną rekompensatą.
    Postarmy się o coś extra dla Was bo bardzo zależy nam na odzyskaniu Waszego zaufania.
    Jak tylko będę coś wiedział - dam Wam znać.

    Pozdrawiam

    Milo

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    19
    Taka odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje. Same ogólniki żadnych konkretów nawet zwykłego przepraszam.
    Jedyne co można wywnioskować z tej odpowiedzi to to że Betsson zauważył ze turniej się nie odbył.

    "To, że wina leży po stronie Ongame zapewne nie do końca ratuje calą sytuację."-A niby dlaczego ma ratować? Zwykłe zrzucanie winy. To chyba wewnętrzna sprawa Betsson-Ongame i mnie jako klienta Betsson nie powinno to obchodzić. Dla mnie liczy się końcowy efekt.

    "Oczywiście to, że turniej odbędzie się w inym terminie nie jest żadną rekompensatą."-Jakim terminie w tym tygodniu, miesiącu, kwartale roku?????????????


    "Postarmy się o coś extra dla Was bo bardzo zależy nam na odzyskaniu Waszego zaufania."- Może jakieś konkrety

    "Jak tylko będę coś wiedział - dam Wam znać."--Jakim terminie w tym tygodniu, miesiącu, kwartale roku?????????????

    Czy aby ustalić kolejny termin musi zebrać się rada nadzorcza Betsson ??

    Ostatnio podobną odp otrzymałem na reklamację od TP.SA.
    z tym że im to zajęło 14dni (tu plus dla betsson tylko 27h)
    Ale standart traktowania klientów w obydwu firmach jest podobny

    Kiedy możemy się spodziewać konkretów-tym tygodniu, miesiącu, kwartale roku?????????????

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    jak dadza termin na ta sobote/niedziele to sie wsciekne - mam egzaminy grr

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Postaramy się o coś extra dla Was bo bardzo zależy nam na odzyskaniu Waszego zaufania.
    Jak tylko będę coś wiedział - dam Wam znać.

    Pozdrawiam

    Milo
    Milo-ja w czwartek zamierzam wplacic wieksza gotoweczke,bo mam ochote sobie pograc.I mam upatrzona firme,ktora gwarantuje bardzo dobry bonus wejsciowy plus stale premie po rozpoczeciu gry.

    Nie zamierzalem opuszczac Betssona,jednak ostatnie wydarzenia i brak zachety z Waszej strony znacznie zmienily stanowisko nie tylko moje,lecz pewnie i wielu innych graczy...

    Jesli napiszesz cos KONKRETNEGO,co pozwoli przechylic szale na strone Betssona,rozwaze chetnie jeszcze raz wszystkie "za" i "przeciw".Jesli zas to dalej maja byc teksty typu "obiecanki cacanki a glupiemu radosc",zmuszony bede,niestety,zmienic poker-room...

    I nie jest to absolutnie zaden szantaz.Po prostu mowie glosno o swoich planach i przemysleniach,gdyz bardzo przywiazuje sie do jednego miejsca i chcialbym,zanim cokolwiek zdecyduje,dac Tobie mozliwosc wypowiedzi.

    Pozdrawiam!

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    Kiedy bedzie wiadomo co z turniejem VIP Monthly, czy bedzie turniej w innym terminie czy co ?
    Betsson Polska jak mamy rozumiec te słowa:
    Postarmy się o coś extra dla Was bo bardzo zależy nam na odzyskaniu Waszego zaufania