Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 84
  1. #11
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    28
    .....ale jest rekompensata BETSSON $500 FREEROLL

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    rekompesata po huju

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez bialy331 Zobacz posta
    rekompesata po huju
    Wlasnie taka rekompensata,jak to BIALY331 trafnie ujal.Specjalnie z roboty sie urwalem,zeby ten turniej zagrac,a tu taka "niespodzianka"...

    Nie ma tego zlego-mozna przynajmniej obejrzec final w pilke reczna

    Tylko szkoda,ze olewa sie ludzi,bo ludzie maja ograniczona cierpliwosc,a zmienic poker-room to zaden problem-kilka klikniec i po robocie...

    MOZE KTOS Z BETSSONA RACZY NAPISAC,KIEDY TEN TURNIEJ SIE ODBEDZIE?

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Mam nadzieje ze ten turniej sie niedlugo odbedzie albo ticket zostanie przeniesiony na nastepny miesiac...

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Masakra odnośnie tego turnieju...

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    Czy Betsson może przygotowała jakąś rekompenstae za brak turnieju w niedzielę, Milo!!- napisz coś. I tylko nie mów, ze rekompensata to jakiś freerol za 500$ (jak ktoś napisal wyżej) lub ticket na nastepny miesiąc, bo taki ticet to ja sobie i tak wyrobie i nigdy go nie wykorzystam.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    19
    Betsson olewa klientów i to tych którzy dostarczają mu sporych dochodów. Nie raczyli nawet wysłać maila z informacją o odwołaniu turnieju. Sporo ludzi specjalnie czekało na ten turniej po kilka godzin. Mi osobiście nie odpisali jeszcze na zapytanie wysłane ponad 15h temu.
    Kompletny brak profesjonalizmu.

  8. #18
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    28
    u mnie tez zero odpowiedzi
    dodatkowo zero info na stronie tak jakby nic sie nie stalo
    i mysle ze ten turniej zrobia w innym terminie nie przekraczajacym miesiaca a nie podejda do tego w stylu nie w tym miesiacu (ten olejemy) zrobimy w next

    dodatkowo w kalendarzu tego turnieju nie bylo widac kilka dni wczesniej (nie byl dodany) i moze przez to nie mogli dodac na ostatnia chwile bo "system" blokowal (???)

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    19
    Tak czy inaczej dali ciała w stosunku do tych 200-300 dobrych klientów.
    i dalej dają ........
    doba od turnieju a tu żadnych oficjalnych informacji, widocznie mają nas w dupie

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Oto odpowiedz,ktora ja dostalem wczoraj wieczorem:

    "Thank you for your mail.

    We have been informed by our poker network that the VIP Monthly Tournament has been cancelled due to technical problems with the data base. The poker network will have a meeting tomorrow Monday, to discuss the cancelled tournament.

    I hope you will find this information useful. Should you have any
    further questions, you are always welcomed to contact us again. We hope you are having a nice day.

    Best Regards,
    Tommi
    Betsson Support"

    Na razie trzeba wiec czekac,ale czlowiek naprawde wkurza sie na takie cos-nikt z nas nie lubi byc bezczelnie robiony w balona.
    Chyba mozna bylo przyslac dzien przed turniejem info na maila lub chociazby na forum cos napisac?...

    Jak wplacamy kase,jest OK.
    Jak oni cos musza dac od siebie,to nawet mlotkiem po lbie ich tlucz i nic to nie da.

    Partactwo jebane i tyle...