Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55
  1. #51
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Ja jestem za, pamiętliwy nie jestem, ale muszę przyznać, że cham ze mnie pierwsza klasa

    pozdr
    warsaw

    zanim Cie spotkalem pierwszy raz to mnie o tym uprzedzili ale chłop się nie spodziewał

    hahahahahahahaha..........

  2. #52
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    IMO odpowiedzi niektore moze rzeczywiscie byly ostre, ale to ze wzgledu na taki fakt, ze temat ten juz byl setki razy poruszany przez roznych aktualnie sfrustrowanych jakas wielka porazka... wiec wystarczylo troszke poszperac na tym forum, badz tez na innych, bo z takich tematow mozna zlozyc wiele tomow.
    poza tym wszystkim wielu tutaj udzielalo ci dobrych rad odnosnie bankrolla itd, bo uwierz mi nie wystarczy ze dobrze sie czujesz na danych stawkach i podkreslam jeszcze raz, ze niestety kiedys sie o tym bedziesz musial przekonac.
    co do zadzierania nosa, to oczywiscie ze tak, masz calkowita racje, przy stoliku tez bym tak robil i pewnie kiedys za jakis czas sie przekonasz
    krakers nie klam chlopaka ze ja jestem dobrym czlowiekiem, bo przed takimi jak ja matki powinny swoje corki zamykac w wysokich wiezach
    na koniec oczywiscie PEACE nowy kolego i GL!

  3. #53
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Jak w kazdym serialu wszystko dobrze sie skonczylo. Najpierw sie nagadali, powyzywali, rozpisali, cytowali, a potem sie pogodzili.. rotfl

  4. #54
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    spokojnie, to wszystko jest udawane. niedlugo zacznie sie na nowo ze zdwojona sila :P

  5. #55
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Myślę że już pora temat zamknąć :]
    Intelowiec dobra rada na przyszłość. Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem na forum to nim wrzucisz temat sugerujący oszustwa to lepiej wcześniej użyć funkcji 'Szukam' i sprawdzić czy już ktoś takiego tematu nie poruszył oraz jakie były opinie innych w tym temacie.