Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    WITAM WSZYSTKICH!

    W Betssonie gram w pokerka od kilku miesiecy i musze powiedziec,ze...jestem pod wrazeniem! Probowalem juz gry w wielu poker-roomach na internecie i musze zdecydowanie stwierdzic, ze inni nie dorastaja Wam do piet (aczkolwiek jest to tylko moje zdanie,wiec jesli ktos ma inne,ma do tego prawo).Estetyka i funkcjonalnosc sprawiaja,ze gra w Betssonie jest ogromna przyjemnoscia i nie zamierzam w blizszej przyszlosci zmieniac operatora

    Zeby jednak nie bylo za wesolo i za pieknie,to kategorycznie musze stwierdzic,ze sa u Was dwie rzeczy,ktore od razu rzucaja sie w oczy i definitywnie wplywaja na zniechecenie wielu graczy do pozostania z Wami i wymagaja badz wyjasnien,badz poprawy.Oto,co zaobserwowlem:

    1.Algorytm dzialnia "multi-table tournaments".Jest rzecza zrozumiala,ze kazda firma,prowadzaca poker-room,a wiec rowniez i Betsson,dazy do wygenerowania jak najwiekszych zyskow w jak najkrotszym czasie.Turnieje wielostolikowe wiaza sie z wniesieniem przez kazdego gracza wpisowego,od ktorego Betsson pobiera prowizje.Jest wiec w interesie firmy,zeby kazdy taki turniej konczyl sie jak najszybciej i aby przegrani gracze zapisywali sie do kolejnych.I dlatego golym okiem po intensywnym kilkumiesiecznym graniu zaobserwowac mozna,ze algorytm dzialania takich turniejow opiera sie o jak najszybsza eliminacje najslabszych graczy,czyli takich graczy,ktorzy maja w dnej chwili najmniejsza ilosc zetonow na stole.

    Podaje przyklad:

    niech gracz A ma 1200,a gracz B 26000 w zetonach.Blindy doszly do poziomu 250/500.Gracz A otrzymuje AA i wchodzi all-in,a gracz B decyduje sie sprawdzic go z 67s.Zazwyczaj konczy sie tak,ze dobiera on albo kolor albo streeta i wygrywa.Podobnych bad-beatow mozna by mnozyc ,sam widzialem ich setki,a jest to robione przez program w sposob tak perfidny i brutalny,ze na jakis czas po kilkakrotnym doswiadczeniu czegos takiego po prostu odechciewa sie grac

    Wniosek z tego jest nastepujacy:jesli nie jestes graczem loose agressive,nie siadaj w ogole do takich turniejow w Betssonie,gdyz jesli w ciagu 15-20 minut nie zdobedziesz znaczacej przewagi przy stoliku,program gwaltownie zaczyna obracac sie przeciwko Tobie-dziala metoda eliminowania slabszych.

    I w zwiazku z tym pytanie do wszystkich grajacych w Betsson,czy maja podobne przemyslenia jak ja,i do Betssona,czy nawet jesli tak ma byc,to czy musi to byc realizowane w sposob tak widoczny,perfidny i bezwzgledny?

    2.Piekny poker-room to jedno,a zacheta dla potencjalnych klientow to druga sprawa.Betsson nie moze bazowac jedynie na fakcie,iz Wasz poker-room jest najlepszy ze wszystkich w sieci.Druga strona medalu to roznego rodzaju promoje itp sprawy dla stalych klientow.Tymczasem u Was,oprocz standardowego i oklepanego bonusa za pierwsza wplate nia ma...nic.

    Nie mowie tu o jakichs freerolach dla Polakow z biletami do wygrania o wartosci 11 czy 22 dolary,bo dla mnie to akurat jest srednia atrakcja.Ja preferuje gre na stolikach NL 1/2$,wnoszac kazdorazowo 200$ na stol (gram zawsze pelnym stackiem) i chcialbym w jakis sposob zostac doceniony czy zmobilizowany do pozostania z firma.A mozna to zrobic w bardzo prosty sposob,np.reload bonus,rakeback itp.

    Ostatnio nie mialem dobrej passy (kilka bolesnych porazek) i nosze sie z zamiarem ponownej wplaty gotowki,jednak dopoki firma mnie,jako potencjalnego stalego klienta,do tego nie zacheci,poczekam na odpowiednia promocje,a jesli taka nie nastapi,bede zmuszony poszukac sobie czegos innego,gdyz,jak powiedzialem wczesniej,w porownaniu do innych poker-roomow Betsson na tym tle prezentuje sie po prostu fatalnie

    I tu pytanie do Betssona-jak dlugo jeszcze bede zmuszony czekac?

    POZDRAWIAM!

  2. #2
    Nie wiem czy na Betssonie jest coś nie tak z algorytmem - też tam już troszkę pograłem i nie zauważyłem jakichś odchyleń od normy czy od matematycznych procentów.

    I pięknym pokerroomem bym tego softu nie nazwał, bo co jak co, ale lobby jest koszmarne jeśli chodzi o wygodę użytkowania.


    P.S. Pograj na i4, bo skoro takie uwagi masz do Betssona, to chyba tam jeszcze nie grałeś. Tylko trzymaj się mocno krzesła. Tam takie cuda się dzieją, że nawet jeśli z Betssonem jest coś nie tak, to jest to zaledwie dziecinna igraszka przy sofcie i4

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Bardzo zaciekawiły mnie twoje wnioski, ale jak oni robią tak jak ty mówisz, to jest to normalne oszustwo, ja bym to zgłosił do organów ścigania bo oni okradają ciebie, mnie, społeczeństwo. Jestem szczerze oburzony.
    Nie wiem jak ty ale ja u oszustów nie będę grał.
    Więc kończe swoją przygode z pokerem online
    I nie rozumiem jak możesz ich tak chwalić skoro też jesteś ich ofiarą.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Nie nazwalbym tego cudami-po prostu nie podoba mi sie,ze w ten sposob program traktuje najslabszych przy stole,bo nie ma to odzwierciedlenia w rzeczywistosci-przy stoliku kazdy ma takie same szanse,a tutaj niestety-NIE

    O i4 slyszalem i chyba...podziekuje za propozycje

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    hmhmh chyba pierwsza nominacja do loty 2007

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    A co to takiego "loty 2007"?
    Jak widzisz zarejestrowalem sie na forum...wczoraj i jestem tu jeszcze "zielony"

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Nagroda za najlepszy post roku

  8. #8
    Gram na Betssonie od kilku tygodni i co do pkt 1. to jest to soft OnGame wiec Betsson chyba nie ma tam wiele do powiedzenia bo soft ten jest wspolny dla wielu poker roomow. Ja ze swojej strony nie zauwazylem jakis problemow, ale moze dlatego ze turnieje gram sporadycznie.

    Co do pkt 2 to masz zdecydowanie racje. Rakeback i jakies dodatkowe bonusy to MUS jesli chodzi o zachecenie graczy do pozostania w grze. Niestety pod tym wzgledem Betsson kuleje i tez z niecierpliwoscia czekam az to sie zmieni.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    LOLLLL

    znam dobrze 4 osoby grające na ongame od NL50 do NL200 i łącznie ze mną wszyscy mamy teraz mega pechową serię

    Teraz już wiem, że winny jest ten cholerny algorytm. Chyba napiszę do gnojków, żeby mi kasę oddali bo 4BI na NL200 zabolały troszeczke i żeby nie zliltować musiałem sobie 2 dni przerwy zrobić.

    Kumpel zajebał w tydzień - 16BI na NL100 no i to już jest hardcore masakryczny.

    Z tyloma runner runnerami to ostatnio na FullTilcie przegrywaliśmy cholera

    Wracam na kilka dni na NL100 popracować nad pewnością siebie i spróbować przełamać tą serie masakryczna - mam nadzieję, że się uda.

    Ale podsumowując: to wszystko musi byc ustawione. Soft chyba liczy kto dużo wygrał i potem mu dowala. A może dla Polaków tak jest ustawiony specjalnie LOLLLL

    Pzdr
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 29-01-2007 o 12:32

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Mam wrazenie ze proporcjonalnie do liczby osob na forum rosna takze rozne teorie spiskowe