Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez Anonymous
    Przypomniało mi sie jeszcze jedno a nie mozna edytowac posta ...
    Można, jak się zarejstrujesz :twisted:

  2. #22
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No wlasnie z jednymi kartami wjebie sie czesciej z innymi mniej, na tym polega cala roznica.

    ps. Zeby edytowac posty musisz sie zarejestrowac

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    dlatego majac AA na rece wole mocniej podbic i wyploszyc co niektorych, zeby nie bylo ze ktos z nedznymi kartami uzbiera do czegos

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Drogi gościu,
    Czytając temat np. "słodkie wspomnienia" nie spodziewaj się opowieści o tight playerach bo po nich takowe raczaj nie zostają :?

    Jeśli chodzi o poziom graczy na sieci wogóle to sporo $ kosztowało mnie przekonanie się, że nie grają tam sami "głupi amerykanie" jak można było wywnioskować po lekturze niektórych tematów

    Pozdrawiam
    Wiktor

  5. #25
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    3
    Muszę się wyżalić. Może mnie pocieszycie, albo powiecie, żebym dał sobie spokój z pokerem. Gram od jakiś dwóch miesięcy. Początkowo na play money. Tam stwierdziłem, że chyba mam talent, bo szło mi super, więc zacząłem grać na prawdziwą kasę. I tu wtopa, talent jakby nie ten. W ciągu miesiąca jestem jakieś 150 dolców w plecy. Już nawet zaczynam podejrzewać, ze to jakiś spisek. Zawsze mnie załatwią jakimiś nieprawdopodobnie głupim fartem przy moich mocnych kartach. Pewnie właśnie na takivch jeleniach jak ja się zarabia. Teraz mam już zupełny mętlik w głowie co do podejmowanych taktyk gry, bo nic się nie sprawdza.
    Jeśli możecie to udzielcie jakiś wskazówek. Jak się uczyć, czy coś warto przeczytać, a jeśli tak to co?
    Czy macie podobne doświadczenia z początkowej fazy działalności w pokerze. I jeszcze cholernie mnie interesuje, czy na tym faktycznie można zarobić kasę, czy to zawsze jest w mysl zasady raz na wozie raz pod wozem i zawsze na zero , albo w plecy.
    Ta teoraia o spisku powstała w mojej głowie, z powodu cały czas powtarzajacej się takiej sytuacji. Zaczynam grę powiedzmy z kwotą 50 dolców. Zawsze tracę na samyum początku kasę. W trakcie gry zawsze udaje mi się odrobić straty, ale nigdy nie udaje mi się zarobić, czyli przekroczyć znacznie kwoty z którą wszedłem do gry. Raz nawet z 50 dolców zostało mi 10 i następnie udało mi się odrobić straty do kwoty coś 52 dolce, więc myślę sobie, ze coś tam potrafię zagrać. Po tym optymistycznym akcencie zawsze jednak przychodzi klęska. Trochę jestem sfrustrowany i zastanawiam się czy nie dać sobie spokoju z tym pokerem. Napiszcie coś o swoich doświadczeniach i jak uczyliście się grać, tak aby nie zbankrutować i się nie zniechęcić.

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    To napisz jeszcze w co grasz i na jakich stawkach/limitach. A swoja drogo to podejscie do tego musi byc takie, ze nie jestes mistrzem po 2 miesiacach, nawet jak szlo ci IDEALNIE - to jest roznica miedzy play money i real money - doswiadczenie mile widziane i 'nie badz taki szybki bill' tez sie tu przyda.

    Bardziej doswiadczeni gracze powinni sie wypowiedziec bo ja jestem jak na razie fish

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    bruno: jako poczatkujacy siadasz do stolu z 50$??? nie wiem na jakich stawkach grasz, ale po wysokosci buy-in'u podejrzewam, ze sa sporo za wysokie.

  8. #28
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    20
    ja gram z miesiąc i w przeciągu 11 miesięcy nie zamierzam grać na kase praedziwą
    a jak zaczne to na 1$/2$ i potem 5$/10$

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Moim zdaniem grajac na play money mozna sie wrecz oduczyc gry. Nie polecam przyzwyczajania sie do tamtejszego stylu gry bo to zupełnie inna bajka. Lepiej uczyc sie grac na mikrolimitach.

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Ja rowniez zaczynalem na play money, nawet nie wiedzialem wtedy o istanieniu pokerromow i grze na kase, ale to bylo dosc dawno, pozniej zaczalem grac freerolle, Troszka zajalo zanim wygralem pierwsza kase. Ale juz grajac freerolle zobaczylem ze to inna bajka jak tu mowi poprzednik.

    A co do play money kiedys wszedlem sobie na pokerlounge na play a ot tak zagrac. I co? Gra wygladala tak ze taniej niz all-in flopa nie zobaczylem .

    Do rozpoczecia gry w pokera polecalbym droge,

    -play money (ale np w prima poker, bo tam idzie pograc jako tako) aby zapoznac sie z podstawami
    -turnieje freeroll juz wyzszy poziom i wieksza motywacja w postaci platnych miejsc
    -male stawki, sa nawet gdzieniegdzie 1c/2c, w wiekszosci 5/10c, a juz wszedzie 25/50c
    -wieksze stawki , to juz w zaleznosci uznania

    oraz caly czas zapoznawac sie ze strategiami oraz podstawowymi zeczami, podstawowe zeczy mozna znalezc np. tutaj

    http://www.pokerlistings.com/poker-strategy-articles

    Wiadomo aby grac na bardzo wysokim poziomie trzeba dojsc do tego samemu. Mowisz bruno ze zawsze Cie zalatwia fartem czy cos. Ok tak mozna przegrywac ale w krotkim czasie.

    Np jesli przegralesz AA po all-inie przed flopem z 89off, to nastepne 4 takie rozdana wygrasz i w dluzszym czasie wychodzisz na +. A jesli grales za wszystko to moze tu lezy blad, trzeba dobrac stawki w zaleznosci od posiadanej kwoty.