Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    A jaka liczba uczestników turnieju jest sensowna - oporowo i ogromny hipotetyczny zysk, czy mniej grajków , a za to realniejsze dotarcie do , powiedzmy, finałowego stolika?
    Ale męczybuła ze mnie.... sorry

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ja tam lubie turnieje w okolicach 200-300 osobow.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    też chyba takie polubię
    wielkie dzięki!!!!

    Gdyby ktoś miał jakieś rady/spostrzżenia waszym zdaniem przydatne....
    będę wielce zobowiązany

    AGL
    P.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    25
    Panowie - nie wiedziałem za bardzo gdzie zapytać, a nie chciałem zakładać nowego tematu, więc umieszczę to tutaj.

    Czy jesteście przesądni? Czy grając w pokera odprawiacie jakieś rytuały? Wiem, że głupio brzmi. Ja jak gram to zawsze piję kawę. I zauważyłem taką dziwną prawidłowość, że najlepiej mi idzie gdy piję ją z konkretnego kubka. Teraz do komputera z innym nie siadam

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Mi zawsze lepiej idzie gdy gram w żółtej czapce z daszkiem :P

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    ja zazywam miksturke, szczypta Dzamby i kilka kropel zlotego plynu, inaczej mam za zabrdzo scisly umysl hehe

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Ja gram tylko z nuts- zauwazyłenm zę wtedy zawsze wygrywam :wink: 8)

    Soprano

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    WITAM

    Tak czytam co opisujecie na tym forum na temat stylu i poziomu gry ludzi na Expekcie , tzn. ze 90% grających tam to Loose , jednak moje spostrzeżenia są całkiem inne.
    Gram tylko Expekcie na stawkach 1/2 , 0.50/1 , 0.25/0.50 i zauważyłem że:
    Wiekszość graczy już od stawek 0.20/0.40 gra tight , selekcjonują karty i foldy przed flopem to standard nieraz nawet 80% graczy przy stole
    co mnie drażni bo gdy mam mocną rękę to mam takiego pecha ze nie raz nie mam z kim zagrac i zgarniam marne pare/parenaście dolców , Szwedzi są pod tym względem najgorsi.
    Dlatego pisanie textów ze loose ,że to.. , że tamto.. , jest raczej mocno przesadzone , oczywiscie wszedzie mozna spotkac frajerów liczących na szczęście ale jest to mniejszosc a nie wiekszość.
    Nieraz można ładnie coś szybko ugrac wyprowadzając 2,3 strzały ale prawdziwa sztuka to utrzymac i powiekszać dalej bankroll a nie patrzec bezradnie jak z godzina na godzine topnieje.

    Esej jak cholera ale tak to widze, pozdro =]

  9. #19
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Przypomniało mi sie jeszcze jedno a nie mozna edytowac posta , panuje dryl by grac tight ale co to znaczy czekac na dobrą kartę ? przeciez mozna wdupic nawet z parą AA i to normalka jesli flop to blotki a koles sie nie przestraszy i sprawdzi bo ma 2 parki blotek , a nasze AA idzie w kibel.

    Ja mysle ze pojecie mocnej reki i grania tight jest względne i to bardzo bo bo to co dla jednego jest mocne , dla drugiego moze byc slabe no + oczywiscie flop ktory kształtuje to głownie.

    niby z jakimi kartami mozna wejsc podbijajac ostro przed flopem ? z kazda karta mozna przejebac i to ostro nieraz ...

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    Piszesz o konkretnej sytacji - Jasne , że można wdupić z AA ale grając 10 rozdań z AA ( i nie mając mega pecha) powinieneś być do przodu.