Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41
  1. #1
    Witam
    Wczoraj, mialem 213 pnkt dzis 169 pnkt gracza, nie wiem o co chodzi mial ktos moze taka sytuacje bo do 12:00 , chyba nie zdaze tych 31 wyrobic
    PZDR
    Jacek

  2. Witam,
    Był problem z punktami gracza po stronie ongame.
    Wyjaśniamy sprawę i postaramy się o jakaś rekompensatę.

    Pozdrawiam

    Milo

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    Ja w tę sobotę miałem wyrohione punkty grubo ponad 200pkt , natomiast nie mogłeem zagrać w tym turnieju , bp system cały czas pokazywał mi, że turniej jest restricted i nie mam dostepu do niego. Nie wiem dlaczego, ale podejrezwam że to jakiś błąd po stronie Ogame?????

  4. #4
    widze ze pojawila sie rekompensata ,dzieki
    rozumiem ze teraz juz ok jest z pnkt?

    PZDR

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    Mialem taki sam problem , to juz nie pierwszy raz problemy betssona z tymi punktami
    musze dodac ze jesli chodzi o ujemne pkt to ten problem takze nie zostale jeszcze rozwiazany i nadal pojawiaja sie ujemne punkty
    nie wiem co o tym myslec

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    130
    Do tego turnieju potrzebny jest specjalny ticket o ktorego trzeba poprosic,czy wystarczy zdobyc te 200 punktow i mozna sie juz wtedy normalnie zapisac?
    Pisalem wczoraj kolo 19 do supportu i jeszcze mi nie odpisali... to normalny czas oczekiwania?
    Nie chcial bym zeby jutro sie okazalo ze nie moge zagrac...

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    130
    Przed chwila wszedlem na moje konto w betssonie ico widze?... o punktow gracza, 200 do cash back freeroll.
    Czyli tak jak juz ktos pisal.
    Prosze o odpowiedz kogos z betssona bo jestem troche zaniepokojony
    Fajnie jakby ktos odpowiedzial przed godzina 12

  8. #8
    czesc
    a nie masz strzalki niebieskiej przy tym tyrnieju w lobby , albo w zakladce moje turnieje na www nie masz ticketa (powinienes miec 2 jeden na polski freeroll a kolejny na 2000 Cash Back)

    pzdr

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    130
    dzieki za szybka odpowiedz i przepraszam za zamieszanie
    Mam niebieska strzalke. W sumie to nie zwrocilem na nia uwagi bo jak tylko jeden turniej jest w lobby to sie to tak nie rzuca w oczy

  10. #10
    czy liczy wam punkty gracza na betsonie , poniewaz widze ze nie nalicza mi pnkt gracza od rana