Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    24
    Gram głównie na żywo .Idzie mi całkiem dobrze,ale czasami dołączają się gracze którym kompletnie nie zależy na kasie.Wchodzą w każdy zakład,podbijają ile wlezie,nie da się przeciwko nim blefować bo zawsze sprawdzają.Są to wydaję mi się słabi gracze,którzy swą"siłę"opierają jedynie na wysokim bankrolu i tym że nie zależy im na kasie.Z jednej strony można ich łatwo ograć i w nawet jednym rozdaniu pozbawić ich całego bankrolu,z drugiej zaś łatwo samemu się spłukać,bo tak agresywna gra przeciwnika może w końcu sprowokować żeby ich sprawdzić i wtedy popełnić największy błąd podczas gry.Czy grając na żywo macie podobne problemy i czy moglibyście coś na to poradzić??

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    niewiele gram "na żywo" ale mozliwość "pozbawienia ich całego bankrolu w jednym rozdaniu" brzmi interesująco i ....kusząco

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    ja właściwie 'profesjonalnie' jeszcze nie gram na żywo, ale myślę, że to nie ma dużej różnicy w tym przypadku z grą online. To są po prostu typowi gracze LAG.

    Taktyka przeciwko nim jest prosta : graj jeszcze bardziej TAG. Czekaj na dobrą rękę i daj im się wypruć z całej kasy.

    No i jeszcze taktyka bodajże Harringtona:
    Ich podbicia nie oznaczają aż tak dobrej ręki jak można by wnioskować. Często podbijają z bardzo słabymi kartami, dlatego należy ich mocno re-raisować z jakąś rozsądną ręką Wbrew pozorom taki LAG nie lubi oporu, nie lubi być przebijany, woli sam być agresorem.

    I drugi sposob:
    Masz fajną rękę to nie przebijaj gracza LAG, pozwól mu niech sam podbija, blefuje itd. a ty tylko sprawdzaj. W ten sposób może oddać wszystkie swoje żetony

    PS1 gracze LAG zazwyczaj moze i są słabi, ale jest to też częsty styl wykorzystywany prze pro.
    PS2 nie myl pojęć
    jednym rozdaniu pozbawić ich całego bankrolu
    wątpię, żebyś jednym rozdaniem pozbawił ich całego bankrollu, możesz jedynie pozbawić ich stacka

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    ja właściwie 'profesjonalnie' jeszcze nie gram na żywo, ale myślę, że to nie ma dużej różnicy w tym przypadku z grą online. To są po prostu typowi gracze LAG.

    Taktyka przeciwko nim jest prosta : graj jeszcze bardziej TAG. Czekaj na dobrą rękę i daj im się wypruć z całej kasy.

    No i jeszcze taktyka bodajże Harringtona:
    Ich podbicia nie oznaczają aż tak dobrej ręki jak można by wnioskować. Często podbijają z bardzo słabymi kartami, dlatego należy ich mocno re-raisować z jakąś rozsądną ręką Wbrew pozorom taki LAG nie lubi oporu, nie lubi być przebijany, woli sam być agresorem.

    I drugi sposob:
    Masz fajną rękę to nie przebijaj gracza LAG, pozwól mu niech sam podbija, blefuje itd. a ty tylko sprawdzaj. W ten sposób może oddać wszystkie swoje żetony

    PS1 gracze LAG zazwyczaj moze i są słabi, ale jest to też częsty styl wykorzystywany prze pro.
    PS2 nie myl pojęć

    wątpię, żebyś jednym rozdaniem pozbawił ich całego bankrollu, możesz jedynie pozbawić ich stacka
    the hammer :P i rope the dope .. hehe

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    dokładnie, nazwa mi wyleciała

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Powiedz mi, na jakiej podstawie twierdzisz, że ZAZWYCZAJ (czyli częściej niż zwykle ) gracze LAG są słabi? Nie pomyliłeś ich czasem z LPA?

    Cheers

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    24
    dzięki za wszystkie rady,postaram się je wykorzystać.A co do pojęć to rzeczywiście,z tym u mnie nie najlepiej

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    ja właściwie 'profesjonalnie' jeszcze nie gram na żywo, ale myślę, że to nie ma dużej różnicy w tym przypadku z grą online.
    hehe myśle ze wiele osob nie zgodzilo by sie tutaj z Toba

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    dokładnie tak...

    różnica między grą na żywo a grą w necie jest gigantyczna i wpływa na to wiele czynników:

    - ilośc rozgrywanych rąk
    - możliwość lepszego czytania graczy
    - większe możliwości wyrobienia image
    - cheć uczestniczenia w akcjach
    - łatwiejsze zliltowanie przeciwników
    i kupa innych.

    Jak dla mnie gra live i w necie to zupełnie różne gry. Obie są fajne. Obie mają swoje zalety i wady, ale koniec końców jest to zupełnie co innego.

    Pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    pewnie, że gra live jest zupełnie czym innym niż online, ale mi chodziło, że taktyka przeciwko luźnym graczom jest chyba podobna na żywo jak i online, nie ?