Strona 15 z 33 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 326
  1. #141
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    Dobrze w uproszczeniu specjalnie dla Ciebie.
    Nagonka na slabych graczy zygac sie chce!

  2. #142
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    ej... grzecznie! troche usmiechu kutwy bo sie klocicie o nie wiadomo jaka pierdole... ja niejestem organizatorem... ja po prostu wylosowalem ludzi... macie lepszy pomysl na lige? zrobcie... scieg i ja napewno chetnie zagramy, i bez klocenia mi sie tu bo was wszystkich pozabijam!!!! no... to grzecznie

  3. #143
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    My sie nie klocimy tylko wymieniamy poglady. Robal litosci!!!!!

    Nie no bez przesady, na pewno to nie jest nagonka na slabych graczy, nie bylo przeciez rozstawionych zawodnikow, kazdy mogl trafic na kazdego...bez jaj prosze i nie wyciagaj zlych wnioskow bo na 100% nie takie byly intencje.
    Miala byc zabawa dla kazdego, jezeli ktos chce grac o 10pln a druga strona nie ma nic przeciwko to gramy, czy holdem czy stud,omaha. Dorobiles do tego falszywa ideologie, a z tego co mialo byc zabawa , jakas smiertelnie powazna lige prosow.
    Wszystko pomieszales i przekreciles o 180 stopni.

  4. #144
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    Dobra robcie jak checie,nie wiem jak mam sie w tym znalesc.
    A serio to jaka mam zaproponowac stawke w grze z monika ?10zl czy 500zl?
    Wlasnie dlatego chcialem zasady bo sam niestety nie potrafie wybrac stawki jak by byla odgorna to bym poprostu gral a nie mial dylematy natury moralnej.

  5. #145
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Hej jezeli ustalicie 10pln to o tyle gracie.Mozna okresli zakres od 10-100. Wiadomo ze jak sie spotkam z chmielem to zagramy o 100 bo zawsze tak gralismyPrawde prawie Chmielu? ale z romanem pewnie potniemy sie o mniejsza kase i dla mnie to zaden problem dostosuje sie do kazdego przeciwnika.

  6. #146
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    Waw 100 z CHmielem akorat z nim bym zagral za 10zl .

  7. #147
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    ja poddaje swój "mecz" walkowerem. Proszę odpowiednio odnotować.

  8. #148
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Cytat Zamieszczone przez PiotrSnny Zobacz posta
    Hej jezeli ustalicie 10pln to o tyle gracie.Mozna okresli zakres od 10-100. Wiadomo ze jak sie spotkam z chmielem to zagramy o 100 bo zawsze tak gralismyPrawde prawie Chmielu? ale z romanem pewnie potniemy sie o mniejsza kase i dla mnie to zaden problem dostosuje sie do kazdego przeciwnika.
    Jasne, jasne . Chłopaki nie ma co dyskutować nad tym. Przecież ta cała liga HU miała być for fun, a tu widze że atmosfera jest trochę odwrotna...

  9. #149
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    widze piotrus ze pierwszy rozpoczynasz dziecinade no ok... w takim razie ta liga zapewne w pierwszej probie powstania upada... czekamy na profesjonalego organizatora

  10. #150
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    widac chmielu ze w pruszkowskim pokerze nie ma miejsca na fun :>