Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 326
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    106
    pasuje 18 romuś przygotuj sie

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    planuje sie dobra gra... z tego co mi wiadomo napewno bedzie pelny stolik ktos chetny na chinczyka w oczekiwaniu na miejsce przy stole?

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    Panowie czy ktoś nie zapomniał czasem wpłacić wczoraj kasy do casha? Rachunek końcowy po dziupli się nie zgadzał. proszę o kontakt na priv. Jeśli wszyscy jednak wpłacali odpowiednie kwoty tzn że ja się pomyliłem i w takim wypadku przepraszam za zamieszanie...

    Pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    A może zrobicie ligę w Pruszkowie , a nie w Komorowie..
    Większe miasto , więcej możliwości oraz łatwiejszy dojazd z Warszawy .. Na początek może jakiś turniej większy , dajmy na to mistrz Pruszkowa hehe a jak się to rozręci to stoliki same się będa robiły..

    Pozdrawiam - Angelus.

  5. #15
    Angelusie,

    co prawda już scedowałem ten, jakże odpowiedzialny obowiązek organizowania ligii, jednak jako poprzedni organizator i jeden z pomysłodawców (pierwszym jest @rturro), pragnę zwrócić Twoją uwagę, że liga w Pruszkowie jest!

    Jeżeli przejrzysz wątek - poker na żywo - znajdziesz tam temat:

    Pruszkowska Liga Small Stakes - sezon 2

    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=7708

    Jak sama nazwa wskazuje jest to liga Pruszkowska, nie Komrowska, choć miejsce rozgrywek może być mylące...

    Co się tyczy dojazdu to Komorów ma tę niezaprzeczalną zaletę, że komunikacja miejska dostarcza Cię niemal bezpośrednio do "zielonego stołu".

    Więcej informacji dostarczy Ci strona internetowa Warszawskiej Kolei Dojazdowej: http://www.wkd.com.pl/

    W razie dalszych wątpliwości lub też trudności z dotarciem vel. odnalezieniem na mapie (powiatu) Komorowa, służę pomocą - zapewne - jak obecni organizatorzy Pruszkowskiej Ligii

    Pozdrawiam i do zobaczenia przy "zielonym stole"

    Paprykos

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    Nadal nie rozumiem , czemu liga pruszkowska musi się odbywać w Komorowie. Właśnie o to chodzi , że łatwiej tam dojechać kolejką niż samochodem , a nie bardzo mi się widzi wracać o 23-24kolejką , jesli w ogóle wtedy kursuje.. Gdyby było to w samym Pruszkowie to połaczenie sensowniejsze , wiecej mozliwosci samochód, autobus , taxi ..

    Prawda jest pewnie brutalna i organizatorzy mieszkaja w Komorowie , ale czemu to się nazywa ligą pruszkowa to nie wiem..

  7. #17
    Oj broń Bo... a gdziesz tam w Komorowie mieszkają, toż to Pruszkowiacy z dziada pradziada i musisz uwierzyć mi na słowo.

    Z drugiej strony jest w tym trochę racji, że nazwa powinna mieć poparcie w lokalizacji, niestety żaden lokalny dostawca gastronomiczny nie chciał przyjąć nas po swój dach więc padło na sąsiadów, u których nawiasem mówiąc, dobrze nam się rezyduje.

    A skoro mobilność należy do Ciebie, to zaplanuj terasę przejazdu i datę w grafiku i zapraszamy w czwartek na full table game a w niedzielę na tur. z cyklu!

    Pozdrawiam


    p.s.


    Nazwa ligi wzięła nazwę od miejsca rezydowania organizatorów jak również od miejsca narodzenia się pomysłu ligi.

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    przypominam ze dzis odbywa sie cash...

    pozdrawiam

  9. #19
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Już się szykuje i zaraz będe

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Dobijaja mnie te smieciowe rece jak 9,4 czy ostatnie 7,2 patryka lol z mojego raisa preflop do 9 zl.Arghhhhh
    Ostatnio edytowane przez PiotrSnny ; 13-03-2008 o 14:21