Strona 14 z 33 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 326
  1. #131
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    Osobisicie bez sesnsu.

  2. #132
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Dla mnie twoja idea jest bez sensu. Ja Ci tlumacze jakie zalozenia a ty mi wyjezdzasz z jakimis ocenami naszych pomyslow.

  3. #133
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Ściegu niestety trochę osób nie widzi celu grania w formule jaką proponujecie, bo oprócz "symbolicznego mistrza" nie różni się to niczym od ugadania się dwóch osób na HU na x stawkę. I jeżeli chcecie zorganizować HU w takiej formule to sądzę że nagle okaże się że połowa zapisanych graczy zrezygnuje. Ja jestem tego samego zdania co Kuba i jeżeli nie będzie to formuła turniejowa/eliminator tudzież klasyfikacja z pulą to średnio mam chęć grania, przykro mi.

  4. #134
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Mi to zwisa i dynda, ale pare stron wszczesniej tylko ja i robak sie wypowiadalismy w tym temacie i nagle kiedy robal rozlosowal pary to robicie problem.

  5. #135
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    No wlasnie bo tylko to wiadomo.

  6. #136
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Trzeba bylo blyszczec pomyslami wczesniej, teraz to albo nie grajcie ale organizujcie od nowa, wisi mi na jakich zasadach bedziemy grac, poprostu chce sie pobawic w hu, czy na takich jak sa teraz czy na wymyslonych przez was to mi obojetne.
    Tak na marginesie, jeszcze nie gralismy a wam juz sie nie podoba...

  7. #137
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    Tak na marginesie poto ta rozmowa zeby wogole pograc.A Piotrek jest optymista mowiac ze zostanie 50% zostanie 10% graczy,jesli nie bedzie zasad.A w HU mozemy sie pobawic prosze bardzo najblizszy termin w niedziele o 14 75zl bu-inn pasune?Mozemy sobie pograc tak poprostu.

  8. #138
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Ja gram z Romanem i z nim chce zagrac. A ty tez masz chyba juz przeciwnika wiec sie z nim umawiaj, jest jeszcze jedna rzecz na ktore trzeba wziasc poprawke to jest struktura turniejowa a nie liga.

  9. #139
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    No dobra nie chcialem uzyc tego argumentu ale widze ze nie mozna inaczej.
    Wynika z tego ze 1 mecz 1 kwota ustalona przez graczy awans dalej.
    Po pierwsze sa gracze slabsi i mocniejsi.Ja nie mam ochoty grac z raptem trzma graczami z teamu Pruszkow.Czyli gram gram gram zauszmy wygrywam wygrywam wygrywam no i trafiam na tego co niechce grac.Czyli "to tak jak wziac 50zl przedrzec i wrzucic do kibla" poddaje walkowerem po co tracic kase.Gdzie tu sens?!

  10. #140
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Eee co? Nie wiem jak mam rozumiec ten belkot...Znaczy sie ze nie jestesmy dla ciebie wystarczajaco dobrzy? Zreszta co to za jakies smiechu warte argumenty...wiadomo ze sa lepsi i gorsi ale nie wiem co wedlug ciebie z tego wynika...
    I nie "zauszaj" niczego z gory Pozdro
    Ostatnio edytowane przez PiotrSnny ; 09-02-2009 o 16:44