Strona 13 z 33 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 326
  1. #121
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    albo dobra... troche sie tym zajme :/

  2. #122
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    no walczyc i dawaj znac jak poszlo bede zapisywal wyniki
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg 1.jpg (40.6 KB, 20 odsłon)

  3. #123
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    Jachce tylko zauwazyc ze Dorota sie na ten turniej nie pisze wiecja mozna wykreslic.A ja chcialbym wiedizc jakie sa wogole zasady ligi Heds-UP????
    Ile kasy itd.

  4. #124
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    w takim razie kajetan walczy z patrykiem s... zasady ustalane pomiedzy graczami

  5. #125
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    Nie no tak nie moze byc,wszyscy to oleja jak to bedize tak puszczone samowolnie.Proponuje zeby zaja sie tym piotrk i zorganizowal zasady ile trzeba wplacic przylkladowo 50+5 i wygrywaja 4 osoby(pierwsze-45%; drugie-26,5%; trzecie-17,5%; czwarte-11%).Cos w tym stylu.Botak to niema szans.

  6. #126
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    156
    wg mnie ten pierwszy bedzie takim testowym czy gracze sa tym zainteresowani, czy beda sie spotykac na gre, o co beda spory, czy co chwile ktos bedzie oddawal walkowerem bo jednak juz mu sie nie bedzie chcialo w heads upach w ogole grac... jeszcze nie robilismy takiej ligi wiec nie bardzo wiadomo czego sie spodziewac... jestem przekonany ze w pozniejszym czasie Piter stworzy swetna lige HU z scisle okreslonymi zasadami, ale narazie trzeba zobaczyc co jest najwiekszym problemem, zeby nastapna liga byla przygotowana idealnie

  7. #127
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    No to bedzie pewnie trwalo pol roku zanim moze nastapi final a gra HU i umawianie sie na wygrana i jeden mecz jedna wygrana jest chory.
    A pozatym lysy ty wogole grales w remika,ja niewiem ;p.

  8. #128
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    robienie "luźnej" ligi według zasad jakie proponuje artur mija się z celem. Od razu trzeba określić zasady. Jedyny problem widzę w tym żeby dwie osoby się spotkały. Musiałoby to tak wyglądać że runda trwa np. 1,5 tygodnia i w tym czasie każda "para" musi się ugadac między sobą. Jeżeli się nie ugadają to uznawane jest to za remis ( jeżeli zorganizujemy to w systemie punktowym z klasyfikacją ) lub jako rezygnację obu graczy. Jeżeli z danej pary tylko jeden z graczy będzie wyraźnie robił problemy żeby się ugadać, to poddaje się walkowerem. Będzie ściśle określona struktura, w tym gracze nie mogą mieć żadnej swobody. A finały ( walka o 1,2 i 3 miejsce ) odbędzie się już w art po wcześnejszym ustaleniu terminu z 4 graczami.
    Mogę zrobić na www osobny systemik do tego jednak musielibyście mi dac trochę an to czasu, bo teraz mam inne zajęcia. Moglibyśmy się ugadac ze powiedzmy od marca ruszymy z ligą, a wcześniej na stronie zrobi się rejestrację graczy do ligi HU i zobaczymy ile osób będzie chętnych. Proponowałbym wpisowe w zakresie 50-80zł. I pytanie czy chcecie zagrac eliminatora czy zrobić klasyfikację i rozgrywki każdy z każdym.

  9. #129
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    118
    No i widzicie mowielem odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu.
    Jestem za tym zeby to mialo rece i nogi.Chyba ze szanowny obecny organizator HU sie troche bardziej wysili i cos ogarnie.

  10. #130
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    oj tam, oj tam mi na przyklad podobalo sie luzne podejscie. Poza tym to nie mialo byc na zasadzie - wpisowe i gramy o pule. Zalozenie bylo takie zeby walczyc o buy in do kazdego hu a cala struktura miala wylonic symbolicznego mistrza.