Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 54
  1. #41
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    masz pewnie noda.. musisz chwilowo wylaczyc noda by zainstalowac...

  2. #42
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    Mam problem z Everest Poker poniewaz podczas gry spada mi połączenie o poor lub fair i nic zrobic nie moge. Internet chodzi mi normalnie nie mam zdanych spadkow tranferu ani nic internet chodzi cacy a Everest nie. Wraca to do normy i po jakims czasie znowu nie wiadomo czemu sie pier... Wie ktoś czego może to być przyczyna. Dziwne jest to tez ze gre na stolach wogole mi nie spowalania widze co sie dzieje na nim kilkam powiedzmy call ale i tak mi czas ucieka i wyrzuca karty. Z góy dzięki.

  3. #43
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    to jest wina softu chyba, kiedys byl komunikat na czacie ze cos takiego moze wystapic wiec pewnie cos tam kombinuja z upradowaniem softu

  4. #44
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Łączysz się z netem przez wifi? Jeśli tak to tutaj może leżeć problem. Mi na laptopie też czasami przymula jak odejdę daleko od routera, albo sygnał osłabnie.

  5. #45
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    Na poczatku tez myslalem ze to wina wifi ale po podłączeniu do kabla jest to samo.

  6. #46
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    108
    Mam To samo. PS i Full Tilt chodza mi bez problemu a Everesta nie moge od kilku dni odpalic (mimo iz podaj mi jakość połączenia doskonałe). Szlag mnie tafia, bo juz jedna satelitke do turnieju Mistrzostwa Polski przez to przegralem. Ma ktos pojecie jak to rozwiazac?

  7. #47
    Mam dokladnie to samo. Napisalem maila do supportu, moze odpisza cos sensownego...

  8. #48
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    26
    Podbijam temat. Mam problem z Everestem i Titan Pokerem. Przy probie instalacji NOD32 blokuje mi wszystkie akcje. Problem byl juz poruszany, ale za cholere nie moge znalesc opcji w NODzie zeby go wylaczyc. Z gory dzieki za pomoc.

  9. #49
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    26
    Podbijam. NOD wylaczony, IE przerywa polaczenie i nie sciaga, FireFox pokazuje jakis blad. Ktos kuma temat co z tym zrobic?

  10. #50
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    To ja mam takie glupie pytanie czy na everest jest time bank?