Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Tony G poker

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    16
    mam w tym romie 133 $ no i mam problem z wypłatą żadnych przekrętów nie robiłem zlewają troche na moje @ ;/ niby wypłata jest w trakcie ale tak jest od paru dni ;/ niby mam tam te pieniądze niby nie co poradzicie? co robić mieliście jakieś doświadczenia z nimi ?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    tez am z nimi problem, od tygodnia probuje wybrac 570$, dwa razy mi wrocilo kase spowrotem na konto, w sobote probowalem 3ci raz i kasa ma caly czas status ze jest w trakcie wybierania. napisalem do nich maila czemu nie moge wybrac, to mi gosc odpisal ze przekaze mojego mail'a do dzialu kont i sie do mnie odezwa, ale od kilku dni cisza. dodam ze dostalem 75$ z bonusu, ale te 750pkt co trzeba bylo wyrobic zeby wyplacic, zrobilem z nawiazka. kiedys mialem taki sam problem na titanie, ale za 3cim albo 4tym razem kasa sie juz wyplacila.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    16
    ja nie zrobilem tych pkt ale tam pisalo ze oni zabieraja te 75 $ no to niech mi zabiorą i będe miał przynajmniej 58 $ bo już nie chce tam grać ;/ kurde no ja tez pisze @ i od kilku dni cisza ja chcem na netellera wypłacić idzie się zdenerwować

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    16
    no i nadal tamci idioci nie chca wyplacic wyslalem dowod i rachunek !!! nigdy juz tam kasy nie wplace dosieci games grid nie polecam tych idiotów !!!

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    no mi tak samo, kasa lezy w pending withdraw juz od tygodnia... a na mail'a idioci nie odpiuja :/

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    Nie chce robic zamieszania,ale wypłaciłem od nich $ jakis czas temu,cos koło miesiąca do tyłu.Przelew szedł cos koło 2 dni,nie korzystałem z tej promocji 75$,wiec moze dlatego bez problemów wypłaciłem.
    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    16
    możliwe że tak a nas sprawdzają jakby nie wiadomo co hmm niby teraz wypada czekać noale przecież zobaczyli skan to co tu więcej robic jak tylko wypłacić kase a tamci nie wiadomo na co czekają :| żenada;/

    edit: wlasnie zobaczylem że cofneli wypłatę hmm nie wiem pogram troche i zlece znowu ;/

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    mi po 3ech e-mail'ach odpisali, zebym im wyslal skan dowodu i rachunku.. szkoda tylko ze ja nie place zadnych rachunkow..
    wyslalem im skan dowodu, i napisalem ze nie place rachunkow tylko moi rodzice wszystko placa i cofneli wyplate.. :/ oszusci i zlodzieje..
    Ostatnio edytowane przez c00lf0n ; 28-01-2007 o 11:01

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Ja nie korzystając z promocji bez problemu wyplacilem 600$, na koncie zony po skorzystaniu z promocji nie idzie wyplacic nic. Dodam, że też nie ma wyrobionych pkt a kasy chce wyplacic tylko 450 -75$.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Ja nie korzystając z promocji bez problemu wyplacilem 600$, na koncie zony po skorzystaniu z promocji nie idzie wyplacic nic. Dodam, że też nie ma wyrobionych pkt a kasy chce wyplacic tylko 450 -75$.
    odezwij się do mnie na gg2357773 pilne okej ? możesz robić wypłaty?