Zobacz wyniki ankiety: zagrałbyś w strip poker???

Głosujących
137. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • jasne!!! 100zł extra za takie atrakcje to niewiele

    81 59.12%
  • pomysł fajny ale 100zł to za dużo

    17 12.41%
  • chyba cie alutek powaliło w dekiel

    30 21.90%
  • żona mi nie pozwoli

    9 6.57%
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 88
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    witam serdecznie

    po wrocławskim weekendzie pokerowym zebrałem kilka pochwał za organizację, że się Wam podobało itp.
    nie wiem czy przypadkiem mi nie kadziliście więc mała sonda co myślicie o moim pomysle


    chciałbym może gdzieś tak w czerwcu zorganizować kolejny weekend pokerowy we wrocku. argumentów jest sporo ładna pogoda, studentki kuso ubrane śmigające po rynku, doskonała organizacja (!!!) , świetny klimat w miejscu odbywania się turnieju,
    myślę, że jakiś poker room chętnie się zaangażuje finansowo , jest sporo czasu na przygotowania więc i jakąś promocję alkoholu się zorganizuje no i przede wszystkim będą krupierki ale nie takie zwykłe krupierki będą one topless.... ale by nie było zbyt ordynarnie mam namierzonego artystę - speca od body painting, który nasze krupierki "ładnie ubierze" jak np na załączonej fotce poniżej




    organizacyjnie widzę to tak:
    - 3 może 4 krupierki (zależy od frekwencji - może być ich więcej) które w ramach likwidacji kolejnych stolików przenosiłyby się na stoliki cashowe lub robiły za kelnerki
    - w cenie wpisowego jakis drobny catering - cos takiego jak ostatnio - czyli strogonow, żurek, ogórki, smalczyk (chyba że macie inne pomysły)

    pytanie zasadnicze to czy brać pokerowa chciałaby być rozpraszana w czasie gry i czy jeszcze wydacie na to kase. ja zarabiać na tym nie chcę ale tak z grubsza by zamknąć bilans i by pula byla sensowna to myslę, że trzeba by zrobić turniej z wpisowym ok 250+100

    co wy na to???

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Widzę, że ktoś w końcu chce wdrażać moje stare pomysły Podejrzewam, że kilka osób chętnie przyjedzie.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    21
    Jestem ZA !!!! Pomysł bardzo fajny

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Super pomysł, zdecydowanie jestem za

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    moze byc i ponad 100 ale zeby te krupierki to nie byly laski typu rumunki co raz na rok zdejmuja gacie zeby sie robaki wyrzygaly.. jesli beda mile dla oka to jestem jak najbardziej za. pozdr

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Tylko 3-4???? I to pomalowane??? Jak będzie ich 25 i to bez farby to zapłacę 200, inaczej nie przyjeżdżam...

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez katchie Zobacz posta
    moze byc i ponad 100 ale zeby te krupierki to nie byly laski typu rumunki co raz na rok zdejmuja gacie zeby sie robaki wyrzygaly..
    obrażasz mnie....

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Tylko 3-4???? I to pomalowane??? Jak będzie ich 25 i to bez farby to zapłacę 200, inaczej nie przyjeżdżam...

    zapłacisz 800 to bedziesz miał jedna na wyłączność....

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    spora grupa osób twierdzi że powaliło mnie w dekiel.... bardzo prosze moderatorów o podesłanie mi na PW listy tych osobników hehehe...

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    144
    No jaa jestem zdecydowanie ZA ! i mysle ze jeszcze 5 osob bede mogl ze soba zabrac tak wiec moje ZA jest za 6 osob hehe