Strona 1 z 50 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 498

Wątek: Gra w Poznaniu

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Szukamy osób do gry w Poznaniu.

    Niewielkie stawki, byu-in tak z 10 PLN.

    Nastepna sesja jutro, wtorek o 18, pub Hipokryzja, róg Kramarskiej i Wronieckiej.

    Graliśmy tam już 5 razy w ekipie od 4 do 7 osób, mają duży stół i mało ludzi, świetne warunki do grania.

    Zapraszamy do udziału!

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    ja w sumie mam niedaleko do poznania ale na taki zwykly popoludniowy pokerek to zbytnio czasu nie mam, a moze znalazlo by sie wiecej chetnych i bysmy cos zorganizowali w pozku - jakis turniej w ktorys weekend tak na kilka godzinek, mozna by troche podniesc stawki i na pewno by sie znalazlo troche chetnych

    aha no i na koniec: w co gracie ?

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Cytat Zamieszczone przez pixeluz
    jakis turniej w ktorys weekend tak na kilka godzinek, mozna by troche podniesc stawki i na pewno by sie znalazlo troche chetnych

    aha no i na koniec: w co gracie ?
    Pot limit Holdem, ale myślimy o zorganizowaniu mini-turnieju no-limit. Jeżeli tak to na 90% będzie to któraś niedziela, może nawet najbliższa. Stawki też są do obgadania, ale bez szaleństw

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    no to jak juz bedziecie cos wiedziec to dajcie znac a napewno sie pojawie i moze nawet uda mi sie skolowac jeszcze 2-3 ludzi

    a co do stawki to mysle ze 40-50zl to powinno byc max bo kazdy moze sobie na to pozwolic i przy duzej liczbie osob pula za 3 miejsca tez bedzie interesujaca

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Jak wypali miniturniej to może uda się Wam zorganizować normalny turniej PLANETA POKER :P. W Poznaniu nas jeszcze nie było a im więcej ośrodków tym lepiej 8) .

    Ja obecnie szukam lokalu w Warszawie (innego niż 'Nora' który ma organizować Cudaczek) ale nie jest łatwo o lokal na 40 osób i 4 stoły co najmniej :|

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    Kirek, udaj się w takim razie do gęsi, gdzie graliśmy ostatnio. Ten lokal ma potencjał. Ja bym to zrobił, ale jak mówiłem ostatnio brak mi zdolności organizacyjno-rozmowczych Ja jestem od grania :lol:

    Pozdr
    Warsaw

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2004
    Posty
    25
    Pozdrawiam wszystkich graczy z poznania.Jakze mila niespodzianka ze jestescie, myslalem ze to miasto to pokerowa pustnia, rozkalda mnie chyba papieska grypa wlasnie czy inne cholerstwo ale postaram sie dzis zawitac do hipokryzji chocby tak dla nawiazania kontaktu i zobaczenia kart pierwszy raz od pol roku

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    Gry w hipokryzji odbywają się średnio co tydzień, zwykle jest to Niedziela. Jakby ktoś miał ochotę pograć podaję gg: 3483024.
    Ewentualnie pytać Trioxa.

    Zapraszamy wszystkich chętnych.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    jeszcze jedno pytanie mam. gracie zetonami czy uzbroic sie w 'drobniaki'?

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    Gramy żetonami.

    Pozdrawiam.