Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Witam!

    1) Czy któryś ze sprawdzonych roomów oferuje bonus od depozytu i nie ogranicza go czasowo (tzn. nie wymaga się, by bonus wyrobić w ciągu, np 3 m-cy, bo przepadnie)?


    2) Gdzie poza WSEX oferuje się najbardziej atrakcyjny RB?

    Jakieś sugestie?

    pozdrawiam

  2. #2
    na UB jest bonus nieograniczony czasowo + RB 30% + punkty co daje w sumie jakies 70-90%RB

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    a jak z poziomem i iloscia zawodnikow na nl100? bo np grafika jest nie do zniesienia jak dla mnie, chyba ze sa jakies skiny

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Wlasnie, podlaczam sie pod pytanie warebela, jak z poziomem? Skinow jest kilka, stolow tez niemalo. Troche nie lubie pokerroomow gdzie nie widac postaci (dlatego lubie Party), jakos trudniej identyfikowac mi przeciwnikow. Ale RB w granicach 80% brzmi po prostu rewelacyjnie.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    ten rb 30% to dla wszytskich?
    i na czym polegaja punkty?

  6. #6
    UB- Ultima Bet - tak?

    1)Ok - jak co się aktywuje - Bonus rozumiem w momencie dokonania depozytu, a RB - standard, automatycznie, czy trzeba użyć magii ?

    2)Nie chce mi sie sciagac softu - sa stoliki full ring?

    3)Widzę, że nie ma wpłat neteller - zwariowali ?

    pozdr

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    198
    o to 30 procent rake to trzeba sie upomniec czy jak, bo ja go nie dostalem ,dostalem tylko kaske z bonusa za wyrobioe punkty.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    na pewno musisz sie zapisac do UB przez jakiegos affiliate oferujacego rake back zeby go otrzymac. jak znam zycie, to niektorzy oferuja tez rake back dla tych, ktorzy juz maja konto, wiec poszukaj na necie i zapewne znajdziesz.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Osobiscie polecam http://www.rakerebate.net/?fref=7978 (jak zwykle link z moim referalem :P), gram/gralem u nich na trzech stronach i zawsze wszystko bylo na czas, sa statystyki aktualizowane codziennie - ile rake'u zaplaciles i ile dostaniesz RB, jest tez kalendarz kiedy beda wyplaty itp.

    UB- Ultima Bet - tak?
    UltimateBet

    1)Ok - jak co się aktywuje - Bonus rozumiem w momencie dokonania depozytu, a RB - standard, automatycznie, czy trzeba użyć magii ?
    Jedyna magia to zarejestrowanie sie na stronie oferujacej RB (polecam linka na poczatku xD)

    2)Nie chce mi sie sciagac softu - sa stoliki full ring?
    Sa, ale znacznie wiecej jest 6-max i HU

    3)Widzę, że nie ma wpłat neteller - zwariowali ?
    Wszystko przez te akcje z blokadami przelewow miedzy NETellerem a PokerRoomami.

    ten rb 30% to dla wszytskich?
    Dla wszystkich, sa tez rozne progi RB, w zalezonosci od wygenerowanego rake'u.

    $0 - $2000 = 30%
    $2000 - $5000 = 33%
    $5000+ = 35%

    na czym polegaja punkty?
    Grajac przy stole dostajesz punkty, ktore zaraz pod wstaniu od niego zamieniane sa na $$$ - w ten sposob wyrabia sie tutaj bonus.

    Za kazde 10 punktow dostajesz 1$.

    Wlasnie, podlaczam sie pod pytanie warebela, jak z poziomem?
    Gralem tam na NL50 i poziom jest dosc niski, za to gra jest bardzo agresywna - wiekszosc ludzi uzywa przycisku BetPot :P