Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    ostrowiec świętokrzyski
    Posty
    32
    witam chciałbym się dowiedzieć czy gra ktoś z województwa świętokrzyskiego w pokera?ja jestem z ostrowca świętokrzyskiego i nie słyszałem żeby u mnie w mieście coś grali w pokera.jednym słowem mówiąc lipa.Chciałbym się dowiedziec czy wogole w moim rejonie jest coś organizowane?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    W kielcach czasem chłopaki grają i z tego co wiem w tarnobrzegu jakąś lige mają. Jak byś był zainteresowany to i u nas można coś uruchomić w tym względzie.
    Marcin co ty na to odezwij sie i ty.
    I moze ktoś jest jescze z ostrowca to niech da znać.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    ostrowiec świętokrzyski
    Posty
    32
    no ja jestem zainteresowany,można było by coś ruszyć.podaj jakieś namiary swoje to pogadamy moze na ten temat

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Czesc,

    ze wzgledu na nieregularna ilosc graczy w Kielcach, nasze spotkania odbywaja sie troche niecyklicznie. Po prostu umawiamy sie telefonicznie i spotykamy w lokalu na Pl. Wolnosci. Dajemy tez ze 2 dni wczesniej info na tym forum. W razie czego kontaktuj sie ze mna na PW lub GG 4473297, planujemy zagrac w ten czwartek.

    pozdrawiam,

    Plissken

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    124
    Tak jak Kamil powiedział gdyby się znalazło kilka osób to można by u nas gdzieś zagrać-ja w każdym razie jestem chetny

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Za to u nas w Tarnobrzegu gramy zawsze co tydzień we wtorki, ale Tarnobrzeg nie jest w woj. świętokrzyskim Ale jak sa jacyś chętni odwiedzić z innego miasta to oczywiscie zapraszam

  7. #7
    Gracie nadal? Jestem zainteresowany. Od jakiegoś czasu szukam kontaktu do graczy u nas na wsi nic się nie dzieje.
    Kontakt Bartek 603155225 lub bartek_cerber@wpl

  8. #8
    Pomyliłem numer 693155225