Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Co radzicie ?

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    5
    Cześć, na wstępie powiem ze w pokera gram kilka lat, jednak ostatnio nie grałem przez kilka tygodni a było to spowodowane zbyt pochopnym przejściem na wyższe stawki i przegranie wszystkiego.
    Jest taka sytuacja, mogę od kumpla pożyczyć 5 tysięcy zł., na wakacje jade do niemiec wiec mu oddam, tylko mam pytanie co zrobic. Co byscie zrobili na moim miejscu pozyczylibyscie pieniądze i byscie grali czy nie ? Jeżeli tak to z taka suma grając 4 stoły jednocześnie na jakie stawki powinienem grac i jaki poker room wybrać ?
    Z góry dzięki za rady.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Jesli grasz pare lat a mimo to przegrałeś cały bankrol to daj se spokój z tym pożyczaniem.

    Pozdro

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Dawno temu czytałem coś w stylu "10 przykazań" pokerzysty, jedno z nich mówiło o tym żeby nie grać za pożyczone pieniądze. Jestem takiego samego zdania.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jestem tego samego zdania co bartasPL przegranie calego bakrolla po takim czasie gry to wcale nie taka prosta sprawa

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez bartasPL Zobacz posta
    Jesli grasz pare lat a mimo to przegrałeś cały bankrol to daj se spokój z tym pożyczaniem.
    Popieram w 100%

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    ja również radzę Ci nie grać w poka skoro przegrałeś cały bankroll.... a już na pewno nie za pożyczone pieniądze... to tylko dodatkowy stres który źle wpłynie na twoją grę...
    jeśli jednak chcesz spróbować od nowa to wpłać np 100$ i graj najniższe stawki budując odpowiedni bankroll na dalszą gre... jak się nie uda znowu to daj se spokój...
    nie każdy ma talent by być pokerzystą na plusach

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    A ja mysle ze na niskich stakaach kazdy jest w stanie sie nauczyc przeciez by wygrywac wcale nie trzeba gracd rewelacyjnie oczywisice nie bedzie to duza kwota w stosunku do wlozonego czasu ale duzo nie trzeba umiec i zdyscypilnowana wyuczona gra da sie wychodzic na plus

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    też uważam że nie powinieneś pożyczać.
    Znajdz gdzieś room z darmorwą kaską np. PP te 50 powinno ci wystarczyć by zacząc wszystko od nowa albo wpłać jakąś 100.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Cytat Zamieszczone przez pepsicola Zobacz posta
    Jeżeli tak to z taka suma grając 4 stoły jednocześnie na jakie stawki powinienem grac i jaki poker room wybrać ?
    Grajac pare lat nie wiesz co zrobic? Grajac pare lat przegrales caly bankroll?

    Najlepiej z piatakiem wskocz na NL2000. Zagrasz z shortstacka i moze sie uda

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    5
    Dla wyjasnienia, wszystko przegralem na stawkach 3/6 4/8 w omaha.
    W teksasa to inna sprawa, na poczatku z 300 zl zrobilem ok 4 tys, wtedy 3 tys. wyplacilem. Z pozostalego tysiaca zrobilem ok 17 tys zł. i zamias dalej grac w teksasa przeszlem na omahe i juz wiecie jak bylo dalej.
    A na stawkach ponizej 0,50$ gra mnie nie interesuje, wtedy szybko sie nudze i gra nie jest dla mnie ciekawa.
    W omahe przegrywalem duza pule, ale kiedy wchodzilem do gry to po flopie prawie zawsze mialem najlepsza karte, poprostu szczescie mi nie doipisywalo i przeciwnik na ostatnich kartach cos dostawal
    Ostatnio edytowane przez pepsicola ; 14-01-2007 o 20:26