Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Co radzicie ?

  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    5
    Dzieki wszystkim za rade, ale jeszcze nie wiem jak zrobię, ciąglę sie zastanoawiam. sebkrol18 w ktorym miejscu napisalem ze dopiero uczylem sie grac w omahe? sebkrol18 przeczytalem kilka twoich odpowiedzi na innych postach i wydaje mi sie ze jestes zajebiscie zarozumialy i masz sie chyba za najlepszego gracza na tym forum. A tak naprawde to kiedys w omahe gralismy razem na sieci prima, kiedy ja przez 2 godziny bylem do przodu ok 230$ to ty miales ciagle to z czym zaczynales (moze +/- 10$), twoja gra jest bardzo przewidywalna, czekasz na karte i tyle. Mozesz sie z tym nie zgadzac, ale taka jes prawda. Zebys mogł sie bronic proponuje Ci gre 1 na 1 (moze w sieci ongame) do trzech zwyciest, kazda partia o 100$, mozem grac na zmiane texas/ omaha albo gre wybierz sam. Co Ty na to ?
    Odrazu inni zobacza jaki jestes dobry, podamy date i godzine kiedy gramy, inni beda mogli Ci kibicowac, bo wierze ze z twoim podejsciem do ludzi to masz wielu fanów
    Ostatnio edytowane przez pepsicola ; 15-01-2007 o 15:48

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    Dla mnie sytuacja wygląda tak. Jeśli grałeś już na wysokich stawkach, to nie ma sensu wpłacanie 100$ i granie na np. NL10 bo te stawki jak domniemam nie bedą Cię motywowac. jesli jestes pewien ze na wakacje bedziesz mial dobrze platna prace w Niemczech to w ciemno pozyczaj ta kase i traktuj ja jakby byla Twoja, mozesz potraktowac to jako kredyt z banku bez oprocentowania. Oprocentowany ewentualnie tym ze bedziesz musial od czasu do czasu koledze flaszke postawic. Przyslowia w stylu dobry zwyczaj nie pozyczaj i inne bzdury.... nie przejmuj sie tym. Szczerze powiedziawszy kazdy z nas pozycza cos czasami i jakos wtedy nie przychodzi mu na mysl to przyslowie.
    oczywiscie decyzje podejmiesz sam. jesli przegrales taka sume to powinienes sie zastanowic czy chcesz nadal wiazac swoja przyszlosc z pokerem. Moze po prostu do wakacji zrob sobie przerwe ?

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Nie chce mi sie wierzyc ze sebkrol bedzie chcial grac, tzn zle napisalem, Raczej nie wierze w Sebkrola
    ale jesli bedzie chciał grac to z checia bym to obejrzał

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Jasne ,że pożyczy.
    Coż , jesteśmy uzależnieni od tej gry.
    T.z.n. ja mówie za siebie.
    Przedwczoraj popełniłem jeden z głównych grzechów i po pijaku znowu grałem. Nie byłem pomny swoich doświadczeń jak wtopiłem w analogicznym stanie 100 $ w krótkim czasie.
    Niestety/ stety karta szła jak szalona i wykręciłem najlepszy wynik w swojej historii
    I jak sie samoreformować ?

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    zreformujesz sie jak nastepnym razem po pijaku przegrasz te 100 i jeszcze 300

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    dokladnie tak, albo rano sie okaze ze nic nie pamietasz a konto na poker roomie puste...

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Jak bedziecie grali to napiszcie tutaj cale info W sumie to jest dobry pomysl takie HU miedzy forumowiczami. Mozna by bylo zalozyc topic i tam sie umawiac na pojedynki.. zamiast sie bluzgac to 1na1 i po sprawie

  8. #28
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez pepsicola Zobacz posta
    ...A tak naprawde to kiedys w omahe gralismy razem na sieci prima, kiedy ja przez 2 godziny bylem do przodu ok 230$ to ty miales ciagle to z czym zaczynales (moze +/- 10$), twoja gra jest bardzo przewidywalna, czekasz na karte i tyle. Mozesz sie z tym nie zgadzac, ale taka jes prawda. Zebys mogł sie bronic proponuje Ci gre 1 na 1 (moze w sieci ongame) do trzech zwyciest, kazda partia o 100$, mozem grac na zmiane texas/ omaha albo gre wybierz sam. Co Ty na to ?
    Odrazu inni zobacza jaki jestes dobry, podamy date i godzine kiedy gramy, inni beda mogli Ci kibicowac, bo wierze ze z twoim podejsciem do ludzi to masz wielu fanów
    Huh .. albo się umówcie za szkołą i się bijcie! Chętnie popatrzymy też!!

    Jak dla mnie to z każdym postem stajesz się coraz mniej poważny.. a przecież masz dopiero 3 ;/

    Zastanów się czy potrzebujesz rady, czy też chcesz się pochwalić ile to wygrałeś/przegrałeś/kolega ci pożyczy :???:

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Cytat Zamieszczone przez pepsicola Zobacz posta
    A tak naprawde to kiedys w omahe gralismy razem na sieci prima, kiedy ja przez 2 godziny bylem do przodu ok 230$ to ty miales ciagle to z czym zaczynales (moze +/- 10$), twoja gra jest bardzo przewidywalna, czekasz na karte i tyle. Mozesz sie z tym nie zgadzac...
    Tylko roznica miedzy Toba a Sebkrolem jest taka, ze Ty juz nie masz za co grac

    230$ hmm, luknij na to: http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=3561

    P.S Nie wiem po co sie przejmujesz wypowiedziami innych, to tylko forum. Peace man
    Ostatnio edytowane przez vitek ; 15-01-2007 o 18:46

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    W omahe czesto nuts maja mniejsze szanse na wygrana nisz mocne drawy.