Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Full vs akcja

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) Hand History Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: ITH Forums)

    Hiroł ($105.80)
    BB ($96.50)
    UTG ($77.95)
    UTG+1 ($71.80)
    MP1 ($93.40)
    MP2 ($61.75)
    MP3 ($100.40)
    CO ($106.35)
    Button ($59.60)

    MP3 to dobry agresywny gracz, często bije preflop i zagrywa prawie zawsze CB w wysokości 3/4 - 4/5 puli. Odpuszcza na turnie jeśli zostanie sprawdzony na flopie i nie ma mocnej ręki. Do końca rozdania gra już tylko check/fold.

    Preflop: Hiroł is SB with , .
    UTG calls $1, 3 folds, MP3 raises to $5, 2 folds, Hiroł calls $4.50, 1 fold, UTG calls $4.

    Flop: ($16) , , (3 players)
    Hiroł checks, UTG checks, MP3 checks.

    Turn: ($16) (3 players)
    Hiroł checks, UTG checks, MP3 bets $5, Hiroł calls $5, UTG calls $5.

    River: ($31) (3 players)
    Hiroł checks, UTG bets $17, MP3 raises to $71, Hiroł?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    hmm po pierwsze na Twoim miejscu zrobilbym raise na turnie, tak do 18 - 20$. No dobra, ale zagrales jak zagrales, na turnie mp3 zrobil bet 1/3 pota, troche slabo mozliwe, ze jakis value bet ale mi raczej na to nie wyglada ( AK wykluczam u obu graczy UTG pre flop- "UTG calls $1", MP3 poczekal na ostatniej pozycji na flopie, gdyby mial AK raczej by zabetowal). Na riverze UTG zabetowal tylko 1/2 pot, mp3 reraise o pot ( po limpie UTG na preflopie stawialbym go w najlepszym wypadku na 66, moze KJ/KT)dziwne zagranie mp3, racja, moze miec to AA, 66, ale sadze, ze bym sprawdzil/dal all in, stacki nie sa na szczescie deep, 100bb mozna tutaj stracic.
    Ostatnio edytowane przez Gaweeda ; 13-01-2007 o 10:53

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    MP3 bardzo dziwnie to rozegrał. Zupełnie nie pasuje to do jego gry i dlatego wydaje się podejrzane. Stawiam że ma dokładnie AA i postanowił miksować grę (w cokolwiek dziwny sposób) i dać trochę podobierać przeciwnikom. Hiroł natomiast kompletnie sp...ł grę na turnie ponieważ powinien betować za 75-100% pota lub zrobić check-raise (chociaż bet IMO jest lepszy). Bynajmniej nie twierdzę że taki ruch wygrałby rozdanie, ale sporo by wyjaśnił. Wtedy na riverze Hiroł zrobiłby bet za pół puli i po callu oraz dużym raise mógłby bardzo poważnie zastanowić się nad foldem. A tak to Hiroł ma strzał w ciemno. Ale zainwestował mało więc może się zrzucić. UTG być może slołplejował AK, może ma 66 lub KQs. IMO co najmniej jeden z przeciwników jest leszy od Hiroł.

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Ja obstawiam UTG na KQ, a MP3?? Musial miec po flopie monstera, czyli AA lub AK. Inaczej po co by checkowal skoro zawsze betuje...

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Fold. Bardzo bym sie zdziwil gdyby MP3 pokazal tu cos innego niz AA/KK.

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Jestem pewien na 90 % ze wygralbys ta reke gdybys sprawdzil. Ja bym zaje... na przysik all-in bez namyslu Pewnie sprawdziles, bo jakbys spasowal to nie znali bysmy odpowiedzi, bo pewnie ma auto muck

    PS na turnie trzeba bylo przerajzowac, wiesz hiroł Czek/ri-rejs to by bylo swietne zagranie.

    Zarzuc odpowiedz, bo nie chce mi sie czekac do rana :P

    Stawiam na KQ najbardziej logiczne u takiego gracza, albo na pale postawie na 66 skoro nikt nie pisze o 6-stkach
    Ostatnio edytowane przez Joker86 ; 14-01-2007 o 16:59

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    66
    Raise na turnie i bylaby prostsza decyzja

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Jeśli sie spotkały karty Twoje 99 kontra AA, KK, AK to przy tym rozdaniu co by się nie zrobiło ma sie przesrane. W każdym razie ja bym miał.
    Głupio zrzucać fula ale ten bet jest potężny.
    Bardziej stawiam, że coś ma UTG, wedle przysłowia: "gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta ".
    Optymistyczny wariant: MP3 bluff, UTG trzy króle.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Podejrznie to zagral AA/KK/AK/66 imo, zabetowal malo na turnie zeby was wciagnec w rozdanie nie bylo drawowo poza gutshot. Robi duzy raise na river bo ma nadzieje ze utg trafil tripsy kroli i sprawdzi.

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    jak mp3 dobry gracz to ma te AA, 66 też możliwe ale rzadziej, AK też nas bije, linia gry wygląda na te AA, ja robię fold