Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Druga wygrana z rzedu!!!Forma ostra...

  2. #22
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Kolejny czwartek za nami.Mieliśmy gości więc uzbierało się 9 osób mimo
    słabej frekwencji miejscowych graczy. Wyniki :
    1. włodek
    2. borygo
    3. bartek
    4. młynek
    5. erklos
    6. zdzich
    7. kirek
    8. natalia
    9. ted
    Było 5 rebuy`ów więc i nagrody były ...
    Zapraszam na następny czwartek.
    Pozdrowienia erklos

  3. #23
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Pierwszy raz udało mi się zagrać w Cz-wie ale nie udało mi się jej podbić :? . W dodatku dwie najistotniejsze partie z moim udziałem wygrał Bartek, gracz który zagrał gdyż sam osobiście go o tym turnieju poinformowałem. Cóż mogę tylko powiedzieć że sam sobie zgotowałem ten los . Rozdania które mnie rozłożyły to:
    moje T7 vs QT Bartka przy stole J98xx oraz
    mój allin za 205 (AK w treflach) przy blindach 10/20 sprawdzony przez Bartka (T8 w treflach) gdzie flop to: 976 (zero trefli ) i nic ciekawego już nie przyszło.

    Dodatkowo gratki dla erklosa za żetony samoróbki które idealnie się sprawdzają i bardzo przyjemnie się nimi gra :P

  4. #24
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Witam
    Z mini turnieju w Częstochowie zrobiły się już dwa:czwartki o 17.30 w Akwenie i we wtorki w pobliskim Porter pubie o 22.00. Wtorek tak późno bo o 17.30 w Akwenie gramy turnieje brydżowe. Ostatni czwartek to nie jeden turniej ale 3 (trzy!) po kolei Pierwszy 11 osób (5 rebuys), drubi 8 osób (8 rebuys) i trzeci 6 osób (6 rebuys) Wyniki na stronce Częstochowskiej
    www.pokerek.republika.pl Nie chce mi się ich tutaj przepisywać głównie za sprawą swego słabego występu :lol:
    Pozdrowienia, zapraszam erklos

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Widze zę pokerek w Częstochowie nabiera tempa.
    Myślę że trzeba się tam wybrać spróbowac swoich sił, namówie resztę chłopaków (z tym nie będize problemu) i przyjeżdżamy 8) tylko trzbea znaleźć czas, a czwartek i wtorek to nie najlepeij mając w perspektywie powrót do domu i rano wyjazd na uczelnie (poza tym w czwartek mam do 16 zajecia). Nie dało by sie zrobic jednego turnieju w piątek ? byłby to taki pierwszy pojedynek: Częstochowa vs KAtowice ?? Co wy na to ??

    Soprano

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Czestochowa
    Posty
    63
    piatek chyba nie przejdzie przykro mi soprano, musisz wiedziec ze praktycznie wszyscy grajacy u nas w poksa to goscie grajacy w brydzyka, ale poniewaz w czwartek bylo malo chetnych to zaczelismy grac w pokera( w brydza mysi byc przynajmniej 8 par), dlatego wlasnie wyszedl czwartek, a we wtorek gramy zawsze po turnieju brydzowym.
    Po za tym w piatek zaczyna sie weekend takze z frekwencja byloby krucho.

  7. #27
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Cześć
    W tym tygodniu zagraliśmy trzy turnieje : we wtorek jeden (12 graczy, 8 rebuy`ów) i w czwartek dwa (10 graczy, 10 rebuy`ów) i (7 graczy, 5 rebuy`ów). Był też 5 osobowy stolik THPL.Wyniki jak zwykle : www.pokerek.republika.pl Ćwiczymy więc ostro do najbliższych poważnych bojów w Częstochowie w czerwcu. Oczywiście wszystkich chętnych do ćwiczeń zapraszam do Częstochowy już dwa razy w tygodniu.
    Pozdrowienia erklos