Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    177
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish Zobacz posta
    GUS HANSEN jest fish ????? , chyba sobie zartujesz,
    spojrz na dotychczasowe wyniki na cash games ornaha na fulltiltpoker,,, w styczniu tego roku GUS HANSEN jest 550K do przodu ,,,, chcialbym byc taka fish jak on , a nawet wieksza jeslibym wygrywal 550k w 10 dni ,,
    W styczniu to on jest ale na minus i to sporo. Te 550k to mial w grudniu (patrzylem wtedy jak gral normalnei szok 2 stoly i mial lacznie prawie 600k, robil co chcial). Ostatnio na poczatku roku w sumie 1 stycznia sam widzialem jak fiszowal i sfiszowal ludziom >150k. Gral tez Nl 200/400. Siadal 20k 1 rzodanie all in, realodd 16k 4-5 rozdan, reload i tak 4-5 razy. Omaha podobnie.

    Pomijajac to, sporo ludzi uwaza go za fisha i mysli ze nic nie ma a on ma :} Ogolnie fajne sie go ogalda i innych na ftp.

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    No tak, zawsze na najlepszego goscia ktory wylamuje sie ze standardow dzieki czemu osiaga spore sukcesy nazwac fishem.
    Przeciez nie gra jak w podrecznikach to fish i tyle!
    A moze Phil Ivey to tez fish? No chyba tak bo mam dowod na to ze jest mega fartowny:
    http://youtube.com/watch?v=LEfLXr3eSxs
    Przeciez po drugim reraisie powinien zrzucic! Juz po pierwszym powinien!! Ale fiiiishhuuuu

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    nie radze czytac artykolow gus hansen.facet uwazany jest za najwiekszego fisha wsrod pro>cashgames.
    doyle np. powiedzial:wszyscy uwielbiaja gusa,a szczegolnie granie z nim>jego money )
    Myslalem UCIo ze ty potarfisz cos mądrego napisać .
    Hansen Fish
    jak dla mnie LOL of the year

    poczytaj sobie co fish zrobił na High Steaksie
    http://www.wedoitallvegas.com/Poker/...n-Profile.html

  4. #14
    hehe jak dla mnie to on jest po prostu mistrzunio Zrobil sobie image MEGA LAGa i przy kazdej grze, w kazdym turnieju ten image podtrzymuje grajac z lipnymi kartami, po czym ni z tego ni z owego wygrywa turniej za turniejem. W TV pokazuja tylko jego najciekawsze zagrania typu 47o i reraise preflop ale przeciez on oprocz takich niestandardowych zagran gra tez normalne uklady i wygrywa na nie mnostwo kasy WLASNIE dlatego ze wszyscy mysla ze znowu nic nie ma. Dla mnie koles jest naprawde rispect! PS - wiecie gdzie on grywa w necie zeby go podpatrzec?

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish Zobacz posta
    chcialbym byc taka fish jak on
    TY już jesteś fish nawet podwójny fish(is)fish :mrgreen:

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Full tillt. jest w ich teamie a wiec poszukaj tam.
    a tu tez wygrał z nie byle kim
    Week of Jan. 1
    Seat 1: Gus Hansen
    Seat 2: Phil Hellmuth
    Seat 3: Shawn Sheikhan
    Seat 4: Annie Duke
    Seat 5: Steve Zolotow
    Seat 6: Huck Seed

    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=3516

    Edit:
    oczywiscie to sa numery siedzien a nie koncowe miejsca
    Ostatnio edytowane przez jradzioo ; 10-01-2007 o 14:16

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    . ja mowilem wlasciwie o live cashgame>gdzie nie tylko przegral co mial a i pozyczyl kupe forsy od innych.w internecie wygrywa czasem ,czasem przegrywa.jakos sie utrzymuje" na wodzie" ale nie mozna go takze porywnywac z sgrugby czy patrik antoniusem.

    mnie ostatnio "zabil" nastepujaca rozmowa pomiedzy ivey,sgrugby i erick123.erik przegral cos kolo 8ok i poprosil ivey o przeslanie mu 200k<!!!!.ivey odpowiedzial ze teraz nie moze i zwrocil sie
    do sgrugbiego z prosba wyslania 200k dla eryka. sgrugby spytal sie iveygo czy "reczy" za erika.Ivey odpowiedial>jezeli eryk umrze ,to on mu odda te 200k!!!,lol.sgrugby spytal sie kiedy mu odda>erik powiedzial ze w ciagu 48h.i sgrugby wyslal mu te pieniadze,a erik podziekowal )

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ta fish hansen zdaje sie wygrala ostatnio aussie millions jedyne 1,5 mln $ wiec co wnioskuje z waszych powyzszych wypowiedzi bedzie mial co wtapiac przez najblizszy miesiac...
    a se siedze i odswiezam jakies nieprzeczytane zakopane tematy...

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    . ja mowilem wlasciwie o live cashgame>gdzie nie tylko przegral co mial a i pozyczyl kupe forsy od innych.w internecie wygrywa czasem ,czasem przegrywa.jakos sie utrzymuje" na wodzie" ale nie mozna go takze porywnywac z sgrugby czy patrik antoniusem.

    mnie ostatnio "zabil" nastepujaca rozmowa pomiedzy ivey,sgrugby i erick123.erik przegral cos kolo 8ok i poprosil ivey o przeslanie mu 200k<!!!!.ivey odpowiedzial ze teraz nie moze i zwrocil sie
    do sgrugbiego z prosba wyslania 200k dla eryka. sgrugby spytal sie iveygo czy "reczy" za erika.Ivey odpowiedial>jezeli eryk umrze ,to on mu odda te 200k!!!,lol.sgrugby spytal sie kiedy mu odda>erik powiedzial ze w ciagu 48h.i sgrugby wyslal mu te pieniadze,a erik podziekowal )

    OMG NICEEE

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    24
    czy ma ktoś linka do filmiku z finału WSOP Jonny Chan vs Phil Laak?? to było chyba pot limit z przed roku czy dwóch lat już nie pamiętam