Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    Witam

    Jestem zly jak jana cholera bo nie moge zarejestrowac nowej karty w Moneybookers. Przy rejestracji oni obciazaja karte przywadkowa kwota do 2,99 Euro. I potem trzeba ta kwote podac na strone (z dokladnoscia do dwoch miejsc po przecinku)Mbank standardowo nie wysyla wyciagow takze dzwonie do milej Pani z banku a ona po 7min na telefonie mowi mi ze dzwonila tam i tam i tam i nie moze mi podac takiej informacji. Najsmieszniejsze jest to ze ja mam juz jedna taka karte zarejestrowana tez z mbanku (tylko mi sie waznosc skonczyla) i kiedys mi taka informacje podano!!! Tlumacze to tej milej Pani ale ona mowi ze nie moze mi podac takiej informacji bo sprawa wyglada tak ze najpierw VISA przelicza Uro na USD po swoim kursie a potem USD na PLN po kursie Bre banku. Ale nawet jak znalbym te kursy to do 2 miejsc po przecinku sie nie da zrobic w jednym/dwoch podejsciach (juz mam zablokowana mozliwosc weryfikacji na 24h bo strzlalem)
    Jak to zalatwiliscie??? Prosze o pomoc bo nie chce sie bawic w tradycyjne przelewy... Szlag mnie trafia!!!

    EDIT: Ok juz wiem Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Mariomd ; 27-01-2007 o 16:11

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    ja pamietam ze jak rejestrowalem swoja karte (e-karte mbanku) to w histori tej karty mialem podane jaka kwote oni mi wpłacili w USD taka walute tez mam ustawiona w Moneybookers.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    ja pamietam ze jak rejestrowalem swoja karte (e-karte mbanku) to w histori tej karty mialem podane jaka kwote oni mi wpłacili w USD taka walute tez mam ustawiona w Moneybookers.
    Tak, wlasnie sobie przypomnialem, ze to tak bylo tak jak mowisz. Tylko musze poczekac jak pojawi sie ta operacja w historii, bo teraz jest jako operacje zablokowane. Thanks Anyway
    Ale moim zdaniem w banku powinni mi to powiedziec. Nigdy nie mialem do nich zastrzezen ale zawsze mozna cos poprawic...

    Pozdrawiam