Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Mam ogromną prośbę wiadomo, ze czasem są ludzie w potrzebie którym warto pomoc - czasem MALA kwota ratuje ludzkie zdrowie czy życie. Nie tylko ludzkie czasem i jakis zwierzak potrzebuje wsparcia dlatego :


    Proszę o otworzenie NOWEGO DZIALU " POMAGAMY INNYM" lub "Podzielmy się wygrana" czy jakoś tak ...

    Tam tez moglby zostac przeniesiony moj wątek z glownego
    daniel m.
    dzieki

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    dobra inicjatywa!!

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    dzieki za wsparcie w kupie sila : )
    daniel

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    no nie wiem, nie wiem...

    Znając życie to jak sie zaczną wszyscy wymieniać i pożyczac sobie na wzajem, to znowu będą oszóstwa... :/

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    slowak, nie jestem pewien co masz na myśli ale to nie ma być dział pod hasłem sprzedaj 100$ lub pożycz 50$. tu chodzi o inną forme pomocy....

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    wielu mądrych ludzi tak twierdzi " jak się daje innym wraca o wiele więcej" co szkodzi dawać innym ??

    Kiedy nowy dział ???
    Kazdy nowy wątek byłby tam jakimś problem innego człowieka który można rozwiązać...
    Czekam ...
    daniel

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Nie jestem przeciwny pomaganiu potrzebującym, aczkolwiek nie widzę jakoś tego działu.
    Za dużo po internecie 'wala się' oszustw i nadużyć pod hasłami rzekomej 'pomocy innym'

    Jestem przekonany, że każdy komu zależy na tym by przeznaczyć część swojej wygranej na jakiś szczytny cel, znajdzie właściwych potrzebujących bez większego problemu.

    Poza tym jest to forum pokerowe, a nie zajmujące się jakąś pomocą humanitarną .. tudzież zoologiczną.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Blacha dobzre mowi jak ktos chce to pomoze a u nas nie brakuje roznych cwaniaczkow itp co wykorzystujac anonimowosc i mozliwosc internetu naciagaja ludzi