Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 149

Wątek: Nowe rangi

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Postuje o wprowadzenie na forum nowcyh rang...

    Forum sie rozrasta, jest coraz wiecej nowych uzytkownikow. JEdni znaja sie na grze lepiej, inni gorzej, lecz niezaleznie od tego kazdy ma cos do powiedzenia. Rangi pomagalyby w odroznieniu "znawcow" od "mniejszych znawcow" i "leszczy" :P

    W chwili obecnej ranga senior user (od 200 postow?) nie do konca spelnia swoja role. Bo sorki... jak ja, biedny, moge sie rownac do np. Kakasiego, ktory nie dosc ze pisze duzo to jeszcze dobrze...

    IMO wprowadzenie dodatkowych rang (np. od 500, 1000 i np. 2000 postow) pomogloby wyselekcjonowac wartosciowe posty i wskazaloby, czyje rady brac pod uwage bardziej od innych, a czyje juz niekoniecznie...

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    heh, to juz widze jak co niektorzy beda naparzac po kilkadziesiat postow dziennie zeby byc tak zwanym sharkiem

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez Pawlak Zobacz posta
    IMO wprowadzenie dodatkowych rang (np. od 500, 1000 i np. 2000 postow) pomogloby wyselekcjonowac wartosciowe posty i wskazaloby, czyje rady brac pod uwage bardziej od innych, a czyje juz niekoniecznie...
    Twierdzisz, ze ktos kto ma 10 postow jest "leszczem", a jak ma ponad 1000 to "znawca"? Jest na tym forum kilka przypadkow ktore calkowicie temu zaprzeczaja.

    Moznaby wprowadzic system pochwal, czy czegos takiego jak widuje sie na innych forach i/lub zalozenie jakiejs grupy uzytkownikow. To by chyba bardziej wyroznialo wartosciowych forumowiczow.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    No moze tylko ja tak robie, ale jak czytam posty (szczegolnie opisy sytuacji i propozycje zagran) pierwsza rzecza jaka robie po przeczytaniu wypowiedzi to patrze na ilosc postow i na nick... nktos, kto, jak mowisz pisze 10 post (i ksywa jest mi kompletnie nie znana) jest moze nie tyle co leszczem (jak to sam - blednie - okreslilem) ale daje mi powodw do przypuszczacn, ze poprostu nie wie co pisze...

    Zgadzam sie natomiast, ze system wyroznien i pochwal bylby zdecydowanie lepszym rozwiazaniem.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Co poniektórzy mają licznik w setkach czy tysiącach a ich wypowiedzi to:
    "też tak sądze"
    albo
    " "
    Może jakiś system kar za takie posty

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Nie ulega wątpliwości że to 'junior member' i 'senior member' to z dupy w ogóle jest i można by coś było zamiast tego wprowadzić ciekawszego!
    Doli ma czasem nawet jakiś dobry pomysł to może coś wymyśli

    A co do nabijania postów to chyba nie trzeba się o to martwić.. w końcu to forum dla dorosłych..

    A jak ktoś zacznie szaleć to się go wyzeruje i tyle będzie miał z tego

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    ja tam jestem przeciwny takim rangom w zaleznosci od ilosci postow. Ze jak niby ktos duzo sie udziela na forum, to jest guru ?
    Po za tym, chcąc czy nie chcąc dałoby to kolejny powód statsiarzom pisać więcej 'pustych' postów. Większość dużych for po prostu nie posiada takich 'postowych' rang. Mozliwe bybylo wprowadzenie jakichs rank specjalnych, dla graczy ktorych umiejetnosci sa potwierdzone (wygrane jakichs duzych turnieji, wysokie bb/100 itd.).

    Za to jak najbardziej jestem za wprowadzeniem pochwal, ale nie wiem czy vBulletin ma taka opcje.

    pozdr

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    To ja jeszcze poprosze za każde 1000 jakąś gratyfikacje finansowa np. $0.01

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Co poniektórzy mają licznik w setkach czy tysiącach a ich wypowiedzi to:
    "też tak sądze"
    albo
    " "
    Może jakiś system kar za takie posty
    ja tak nie sądze :twisted:

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Macie jakies propozycje nazw rang i ilosci postow?