Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: any idea?

  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez comp Zobacz posta
    to rake mnie zabija?
    zacznij tu grać www.wsex.com rakeback jest zajebisty

  2. #12
    Ja właśnie odkrywam mechanizm TILTA:

    2 razy wtapiasz z setem na flopie mimo, iż blokujesz all-inem - rywalom dochodzi kolor.

    Pozniej 3 razy masz szanse na flush - koles blokuje flopa - jedziesz - bo tutaj dochodzi i musisz sie przelamać - BLĄD - tamtym doszło i starczy - ile może dochodzić Bez sensu jakby cały czas dochodziło

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez nigdyniewiadomo ; 08-01-2007 o 22:31

  3. #13
    Do OP
    To bedzie taki sztrzal w ciemno. Normalnie jak kula w plot i byc moze jest to zupelnie nie uzasadnione. Ale zgaduje ze nie umiesz grac w pokera.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    szanse w rozdaniach licze kalkulatorem tu nie ma miejsca na blad,a co do tych serii 1 do 20 rzeczywiscie zdarzenia sie nie pamietaja ale zeby wystapily jednoczesnie ich szanse sie przemnazaja
    szanse jednego zdarzenia=2 kombinacje
    szanse 2 zdarzeń=4 kombinacje
    sznase 3=8 16 32 64 128 256 it itdi itd najprosciej to widac w bukmachere gdzie kazde dolozone zdarzenie przemnaza wygrana na kuponie(zeby wygrac trzeba wlasnie trafic wszystkie zdarzenia i np trafienie 13 jednoczesnie jest duzym wyczynem)

    co do gry,znam takie efekty jak nie pamietanie wygranych,wszystko jest jasne i oczywiste do momentu w ktorym sie znalazlem,zwykle bylem wkurzony ze wtopilem ale bilans wychodzi na zero jesli mam fuksa no nie?moj bilans nie wychodzi na zero i dlatego przewaga pecha jest oczywista,to jest najlepszy miernik pecha/fuksa i najwazniejsze ze obiektywny,jaki sens ma gadanie ze nie umie grac skoro flop KQ6 ja mam Kx gosc ma 67 i dochodzi mu full? pozatym na ongame short handed jest straszna lameriada o ile w tej grze liczy sie to jak sie gra,statystyki 60-80%/flop to jakas futurystyka jeszcze pomyslec ze ci debile wygrywaja to szlak trafia na miejscu,mimo to nie zmieniam swojej gry juz od dawna przede wszystkim nie mam pomyslu co niby zmienic,jesli przed flopem mam wieksze szanse na win i na flopie to powinno byc wiecej wygranych a jest odwrotnie,dodam ze ostatnio podbijam min. o pot przy b. mocnej karcie a i kilka razy pot tylko to zmienilem,tylko co zrobic jak nie da sie wykurzyc tych idiotów z 3 parą trójek i zawsze dochodzi az brak słów,teraz czeka mnie odkuwanie bankrolla ,ktory i tak sporo znosil,szkoda tylko ze wtopilem wszystkie zyski,duzo mnie to kosztowalo niestety.

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez comp Zobacz posta
    jaki sens ma gadanie ze nie umie grac skoro flop KQ6 ja mam Kx gosc ma 67 i dochodzi mu full?
    Ten przykład pokazuje, że jednak musisz trochę poczytać/nauczyć się/przemyśleć, bo mając Kx to czego ty się spodziewasz? Chcesz wygrywać mając tylko TP? Jakbyś miał w takim rozdaniu KQ,KK,QQ,66,JT ewentualnie AK,AJ,AT, to grasz dalej, ale i tak jeśli na turnie albo riverze pojawia się 6 to tylko KK,QQ,66 jest w stanie wygrać partię, więc zastanów się nad swoimi Kx i naucz się wciskać FOLD

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    pomine to ze nie widzisz glupoty w graniu 67 6KQ a widzisz blad w graniu przeciw LAG graczowi top pary z slabym kickiem na short handed.

    przyznaje ze myslalem i o tym ze zbyt smialo rozgrywam top pary wogole ale watpie zeby taka tight gra starczyla na blindy short handed,zwykle jak widze agresje reraisy itp to folduje i TP.

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Na jakich stawkach grasz? Zrob dwie rzeczy: zmien pokerroom i zwieksz stawki o jeden poziom. Mi to pomoglo, szczegolnie jak zaczynalem. Meczylem sie na nl10 i tiltowalem za kazdym razem, gdy cioty dostawaly lucky runera i ogolnie bylem na minusie. Od kiedy zaczolem grac nl25 i nl50 sh takie sytuacje zdazaja sie o okolo 5x rzadziej i jestem na plus Na najnizszych stawkach czasami nawet pro nic nie zdziala wiec, zwieksz stawki, a jak nie pomoze to zmien pokerroom, gdyby i to nie pomoglo tzn. ze cos nie tak jest z twoja gra, a nie gra przeciwnikow. GL

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    zaczalem juz reperacje bankrolla jak troche nadrobie to sprobuje thx

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez comp Zobacz posta
    pomine to ze nie widzisz glupoty w graniu 67 6KQ a widzisz blad w graniu przeciw LAG graczowi top pary z slabym kickiem na short handed.

    przyznaje ze myslalem i o tym ze zbyt smialo rozgrywam top pary wogole ale watpie zeby taka tight gra starczyla na blindy short handed,zwykle jak widze agresje reraisy itp to folduje i TP.
    Myślę, że powinieneś pooglądać trochę filmów o grze SH, bo literatury nie ma tego typu. Ćwicz, czytaj, oglądaj, graj, a jak po miesiącu nie będzie rezultatów, to jednak poker nie jest dla Ciebie.