Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Pisze prace licencjacka na temat "Sztuczne satelity Ziemi. Wybrane zagadnienia z zakresu monitoringu srodowiska" i potrzebuje literatury na ten temat. Jak ktos zna jakies tytuly z ktorych mozna by bylo skorzystac to moze zapodac a jeszcze lepiej jak by mial to w pdf albo w czyms takim.

    dzieki

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    czy sztuczne satelity to takie za punkty

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    tak ale tylko za punkty VIP

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    a te za fpp na ps to już nie

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Kurak jestem na 4 roku ochrony środowiska, napisz dokładniej co cie interesuje a poszukam ;p Tak na moje oko to ch... temat sobie wybrales ;p o czym ty chcesz pisac ? o monitorowaniu warstwy ozonowej ? Pustynnieniu ? Konfliktach zbrojnych ? konkrety ;p
    pzdr666

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    temat to wzialem jaki zostal i mialem sobie sam wymyslec a jak juz mialem wymyslac to bylo za pozno hehe.

    o czym bede pisal to jeszcze nie wiem bo musze isc i sie go dokladnie zapytac o te "wybrane zagadnienia" ale pewnie cos o monitorowaniu atmosfery, przewidywanie pogody(huragany, tajfuny itp) moze pustynienie, topnienie lodowcow i takie inne ciekawe rzeczy.
    Moze sie wreszcie po 3 latach studiow do biblioteki zapisze
    I tak prace zaczne pisac pewnie po sesji ale kazal jakies tytuly z ktorych mam zamiar skorzystac kazal podac. To jak bys mial jakies ksiegi o satelitach ogolnie to mozesz zapodac.

    dz