Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 1018192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 206
  1. #191
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez masaker Zobacz posta

    Poza tym poszukaj paru dobrych artykułów i zrób swojej Mamie jakieś dobre zestawie.
    Daj np to http://www.pokertexas.pl/poker-news/...rt-olimpijskim.
    Moja natomiast sama zajrzala do neta i zaczela drukowac jakies bzdety. Oczywiscie z hazardzisci.org i inny podobnych

    Jak cos bylo w tv o hazardzie to oczywiscie wola

    Slownie nic sie nie wskora jezeli ma sie bardzo konserwatywnych rodzicow. Jedynym sposobem jest pokazanie im ,ze to nie wplywa w zly sposob na nasze zycie. Nauka, nie spedzanie przed kompem dlugimi godzinami ... Jednak nie jest to latwa sprawa :P

  2. #192
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez mavericksheep Zobacz posta
    inspirujesz się może .EmOo MarTynkA^^.! - Onet.pl Blog ?
    polska język to piękna język.

    Co do tematu to trzeba być konsekwentnym w swoich działaniach. Nie dasz rady grać? skoncentruj się na nauce gry (zwłaszcza że THNL to nie jedyny rodzaj gry). Zakup książki nie znam matki która by zabroniła synowi czytać.
    pozdrawiam
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    jasne czytam bezsensowne Blogi...i potem chce byc wierna kopia ich autorow...
    eot
    moze i sie nie wzorujesz, ale styl to masz fatalny :P w kazdym swoim poscie jakies NOOOOOOOOOO... JEEEEEEEE... itd ang wstawki ni z dupy ni z gruchy, jak jakas nastka.

  3. #193
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    A jaki ma miec styl skoro jest dzieckiem ?:C (na moje oko ma 16-17 lat).

  4. #194
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    A jaki ma miec styl skoro jest dzieckiem ?:C (na moje oko ma 16-17 lat).
    Ok juz nie bede tak pisal
    lol chcialbym miec 17 ale niestety mam 20
    i eot pomozcie lepiej Miloszowi

  5. #195
    No coz - z rodzicami juz nie mieszkam od jakis 20 lat - tak wiec z tym spoko - a tym bardziej, ze Ojciec przez wiele lat gral na powaznie w brydza - karty byly w domu zawsze obecne. Jakis czas temu przy okazji rozmowy o pokerze - Mamuska wrecz powiedziala, ze.... jak by jej jakas tam inwestycja wyszla to zasponsorowalaby mi WOSP Ogolnie jest na tak - bo wie, ze min dzx pokerowi mialem hajs aby ja odwiedzic za wielka woda.
    Z zonka gorzej - nocami moge tluc do woli - w dzien nie mam czasu wiec ogolnie ok... ale - no wlasnie zawsze jest jakies ale - od netu zdecydowanie wole gre live - no ale to juz wyjscia z domu na dluzszy czas i kasa bardziej materialny wymiar przybiera (szczegolnie jak ja przegram... No ale zwykle udaje mi sie malzonke ulagodzic jakimis $ na waciki - tak wiec ogolnie traumy nie ma

  6. #196
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Nie jedźcie tak po Szadinho, bo chłopak jest w dołku, po wpierdolu w Rudnie wylądował na ławie

  7. #197
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    18
    Kazdego rodzica da sie wytresowac, kwestia podejscia. Pamietam ze jak moi rodziciele sie dowiedzieli o pokerze (mieszkalem juz na swoim) to uslyszalem dosc sporo ciekawych histori jak to ich znajomi powpadali w dlugi itd. Wszyscy to znamy.

    Bledem wtedy jest im probowac wytlumaczyc ze poker to nie sam hazard (poker jest gra hazardowa, ktos kto twierdzi inaczej niech zapozna sie z definicja hazardu i pokera) a takze duza dawka umiejetnosci. Nalezy wtedy poprostu byc asertywnym przy swoim hobby co w jezyku ulicznym tlumaczy sie na "odwalcie sie, moja hobby - moja sprawa".

    Po pewnym czasie rodzice sie uspokoja i zainteresuja sie pokerem, wtedy dopiero jest dobra sytuacja zeby im wyjasniac co i jak z pokerem, ale dopiero wtedy jak pogodza sie z faktem ze grasz.

  8. #198
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Zafundowac z wygranych pieniedzy wyjazd do SPA na dwa tydognie dla matki, harleya dla taty.. i problem rozwiazany

  9. #199
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    18
    Tak, probowac przekupic swoich rodzicow. Swietne i bardzo skuteczne podejscie :]

  10. #200
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Nie przekupic, tylko udowodnic, ze to gra skilla