Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 206
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Cytat Zamieszczone przez mosznik Zobacz posta
    Rozjebała mnie tekstem, że ten z kim wygrałem pieniądze mnie kiedyś znajdzie i może mnie nawet zabić.
    Z pokerem koniec. Jakby ktoś z USA mnie odwiedził w celu odzyskania swoich pieniędzy to dam znać.
    Pozdro.
    Godzine myslalem jak tu na to odpisac bo po prostu kwiczalem ze smiechu jak to przeczytalem... i nic nie wymyslilem bo po prostu jestem rozjeba.....

    A tak swoja droga to Mosznik zycze ci jak najlepiej bo zauwazylem ze mocno udzilelales sie na tym forum wiec nie mozesz tak tego przerwac. Trzymaj sie chlopie!!!!!!!!!!!!!

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Hehehehe mysle ze ona by tego nie zrobila bo wie ze ja "I love this game" A gdyby sie upierala i upierala to znaczylo by tyle ze ma moje, ze tak powiem hobby gdzies. Napewno zaproponwalbym jej w zamian za nie pojscie pokibicowanie mi i ewentualnie jakis procent wygranej na ciuszki

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Mosznik nie rob nam tego!! Nie mozesz od nas odejsc Bardzo lubie czytac twoje posty i nie mozesz tak poprostu dac mamie za wygrana i zrezygnowac z gry. Napewno zdolasz jakos ja przekonac. 3mam kciuki!

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Powiedz mamie, że od dzisiaj koniec z chodzieniem do szkoły, bo możesz wpaść pod samochód przechodząc przez ulicę .

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    mosznik widze, ze jestes pod bardzo duzym wplywem mamy, ile masz wogole lat?badz czujny, zeby nie bylo tak ze jak juz bedziesz dorosly nie podejmowala za Ciebie decyzji

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    O kurde...

    to ja widzę, że ja z moją żoną to mam życie jak w Madrycie a nie doceniałem chyba...

    ROdzice o pokerze więdzą i poświęciłem z 2 wieczory, żeby zrozumieli, że to nie "hazard" i chociaż już nie mieszkam z nimi od kilku lat i to inna sytuacja zrozumieli na czym to polega...

    Pzdr

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    heh u mnie bylo inaczej pokazalem ze mam z tego dochody zaczelem oplacac neta za swoje itp. teraz zbieram na studia i rodzice nic nie marudza

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Trzeba jej pokazać że jest przycisk cash out to moze przestanie marudzić , ale UWAGA bo to nie bezpieczne z drugiej strony babie coś takiego pokazywać , bo downswing może być głębszy niż w jakimkolwiek poku , a najgorsze że szybki i jednorazowy.

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Przed moim pierwszym turniejem na żywo matka się bała, że mnie zabiją w kasynie ;p Od czasu gdy odpalam jej 150 zl miesiecznie i mówie, że to z pokera, dała mi spokój

    Mosznik, twój post jest kozacki, nie bądź mamisynkiem, graj z nią ostro bo to wkońcu heads up podbijaj przed flopem (rankiem) często graj alliny - blindy są wysokiego a stawka warta takiej gry

    Pzdr666 trzymaj się, Le Parkour też jest dobrym sposobem na życie...

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Cytat Zamieszczone przez ArkadiuZz Zobacz posta

    Mosznik, twój post jest kozacki, nie bądź mamisynkiem, graj z nią ostro bo to wkońcu heads up podbijaj przed flopem (rankiem) często graj alliny - blindy są wysokiego a stawka warta takiej gry
    Ladnie to ujoles
    Ostatnio edytowane przez Zielony ; 08-01-2007 o 22:30