Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11192021
Pokaż wyniki od 201 do 206 z 206
  1. #201
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Maro9 Zobacz posta
    Zafundowac z wygranych pieniedzy wyjazd do SPA na dwa tydognie dla matki, harleya dla taty.. i problem rozwiazany
    Moi nie zasłużyli...

  2. #202
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Nie jedźcie tak po Szadinho, bo chłopak jest w dołku, po wpierdolu w Rudnie wylądował na ławie
    hehe nie na lawce tylko na trybunach...
    Ostatnio edytowane przez szadinho ; 23-03-2010 o 21:02

  3. #203
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    11
    Szadinho pisz dalej tak jak piszesz. Ja akurat uważam, że Twoj styl jest ciekawy. Pomimo tego, że zwracam uwage na jakość mowy u siebie jak i u innych to uważam, że takie mieszane style ożywiaja język.
    Przy czym nie dziwie się też, że nie wszystkim ten styl musi sie podobać.
    Co najwazniejsze dla mnie to piszesz z pasją, humorem i nikogo nie obrażasz, co na polskich forach jest czymś rzadko spotykanym i godnym podkreślenia.

    A jeśli chodzi o pomoc Miłoszowi to powtórzę co wczesniej napisałem: przeczekaj, i tak nic nie zmienisz. I tak jak już padła wcześniej propozycja: ucz się, trenuj "na sucho" jak i ile sie da. A gdybyś nie chciał okłamywać rodziców to pomyśl, że to taki blef tylko permanentny.

  4. #204
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez Maliniak Button Zobacz posta
    Szadinho pisz dalej tak jak piszesz. Ja akurat uważam, że Twoj styl jest ciekawy. Pomimo tego, że zwracam uwage na jakość mowy u siebie jak i u innych to uważam, że takie mieszane style ożywiaja język.
    Przy czym nie dziwie się też, że nie wszystkim ten styl musi sie podobać.
    Co najwazniejsze dla mnie to piszesz z pasją, humorem i nikogo nie obrażasz, co na polskich forach jest czymś rzadko spotykanym i godnym podkreślenia.



    Sorry za of top ale nie mogłem się powstrzymać

  5. #205
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    hahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahah ahaahahaah