Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 206
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Cytat Zamieszczone przez arturk Zobacz posta
    Jaja sobie z nas robisz ??
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    mosznik sobie beke urzadza z ludzi na forum
    Obawiam się, że to nie jaja... Wielu młodych graczy ma podobnie w domu...



    Heh... ja z moją starą mam dokłądnie to samo co Mosznik... Raz mi nawet komputer schowała, zebym nie grał (zdziwiła się, gdy zobaczyła mnie grającego nadal na komputerze pożyczonym od kolegi... )


    Hmmm... dziwi mnie jedynie fakt, że nic nie mówi, kiedy oddaje jej część mojego bankroll'a (Ot... taki haracz, żeby mamuśka dała mi spokój na jakiś czas... )

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    a i nie sądze żeby sobie jaja robił bo wiem jakie podejście do pokera mają ludzie np. moi starzy

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    nie ma nic gorszego od "niereformowalnych" starych,ja na szczescie po jakims czasie swoich przekonalem,ze poker to nie hazard jak np.ruletka czy bj.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Moja mama jest nauczycielką a teraz robi jakiś kurs na psychologie (2 rok) i tam się chyba coś o tym nasłuchała. To nie jaja choć wolałbym żeby były.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    Cytat " Nie po to z Toba mieszkam zeby spac sama." (Teraz spi z czerwona malpa (zaden odnosnik do tej malpy w czerwonym)) Nie przekonasz baby ze miales dobra sesje wracajac o 6 rano do loza I chocby przyszlo tysiac atletow i kazdy z nich podwajalby bankroll co 2 dni Ni ch.. Tylko ten komputer i ten komputer.. i te karty i te karty Kocham ja ale sami wiecie jak jest Kazda polowica czasami brzeczy Najlepiej ma Phil Laak Nie dosc ze wymiata na stolach to jeszcze kobite sobie wychowal Nauczyl ja co to flop turn i river a ta jeszcze branzolety zgarnia... Miod malina

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    Mi az tak bardzo nie chodzilo o to jak na nas zapatruja sie nasi rodzice bo mieszkam sam z laska wiec to jest moje zycie i oni juz w to nie ingeruja (najwyzej smiechem), no ale bardziej chodzi mi o to co mysla o naszej pasjii nasze "drugie polowki"

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Ja swoja grac nauczylem (gra czasem na wp.pl) i nie mam z graniem zadnych problemow. Prawda jest taka, ze jak mam do wyboru spotkac sie z nia, albo pograc w pokera, poki co wybieram to pierwsze Mam nadzieje, ze nie przyjdzie taki moment, ze bede wybieral pokera bo to nie wrozy szczescia w milosci..

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez mosznik Zobacz posta
    To chyba mój ostatni post na tym forum ponieważ od jutro kończę z pokerem. Nie dlatego, że wtopiłem cały bankroll tylko przez moją matulę. Patrzcie!
    Wczoraj dostałem walizkę z żetonami z jakieś tam promocji. Moja mama ją zobaczyła i się przeraziła. Kazała mi iść na śmietnik po karton żeby odzyskać adres zwrotny, bo chce odesłać te żetony z powrotem do Ameryki. Dodała, że weźmie z poczty potwierdzenie, że to odesłała i że niby to była jakaś pomyłka. Twierdzi, że nikt nic nie daje za darmo, i że ktoś później zarząda z powrotem swoich pieniędzy, ale z nawiązką tak że się nie wypłacę. Powiedziała że na poczcie zobaczyli że gram w pokera i później będę miał problemy ze znalezieniem pracy, bo mój przyszły pracodawca nie będzie chciał zatrudniać hazardzisty.
    Później przeszła do samych pieniędzy. Przez prawie rok grania udało mi się ugrać z niczego ok. 2500zł z czego połowę już wydałem. No i mama chce moje wszystkie pieniądze gdzieś zablokować żeby nikt ich nie wykradł. Rozjebała mnie tekstem, że ten z kim wygrałem pieniądze mnie kiedyś znajdzie i może mnie nawet zabić. Nie chciała wierzyć w takie coś jak ochrona danych osobowych twierdząc że dane można sprzedać i że firmy się nimi wymieniają.
    Z pokerem koniec. Jakby ktoś z USA mnie odwiedził w celu odzyskania swoich pieniędzy to dam znać.
    Pozdro.
    szkoda ze prawdziwe, ale LOL of the century masz zagwarantowany bez glosowania

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    A co bedzie jak wygrasz w satelitce miejece w jakims dobrym turnieju a ona bedzie chciala isc z toba w tym czasie do kina?

    To jest pytanie do ZIELONEGO
    Ostatnio edytowane przez lechukorn ; 07-01-2007 o 05:01

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    szkoda ze prawdziwe, ale LOL of the century masz zagwarantowany bez glosowania
    popieram ta cala historia brzmi jak żart,kilka razy pisalem i naciskalem delete,powodzenia w walce o siebie samego.