Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 149
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    12
    widzieliście już stronę http://www.pokerstrategy.org.uk/pl/ - mozna dostać 150$ tak naprawdę to za nic

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    nie za nic a za zapisanie sie na party poker

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    12
    wcale nie musisz sie nigdzie "zapisywac"

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    To oświeć mnie z łaski swojej jakim cudem oni ci daja kase i nic od ciebie nie chcą.
    chyba cie sie adresy pomyliły po takie cos to na www.swmikolaj.com

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    P.S. wcale_nie czemu on o tobie mówi?

    a i zobacz to http://www.pokerstrategy.org.uk/pl/guide/
    Ostatnio edytowane przez Drauger ; 06-01-2007 o 23:33

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    chyba cie sie adresy pomyliły po takie cos to na www.swmikolaj.com
    no raczej nie na komercyjnym .com, bardziej mozliwe, ze .org

    A jak ktoś chce rozdać za darmo jakąś kasę to bardzo chętnię przyjmę

    pozdr

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    no raczej nie na komercyjnym .com, bardziej mozliwe, ze .org
    ale plama no pewnie że .org

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Za nic? Cos mi sie wierzyc nie chce ze za sama rejestracje dostne 150$ na konto.. jesli sie myle to napiszcie jak to sie robi

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    wogole korzystal juz ktos z tej promocji ??? bo jak narazie to nie wiadomo za co ja daja i czy ma to jakis zwiazek z promocja na party poker...a stronka fajna jeszcze po polsku miodzio

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    5
    witam wszystkich miłośników pokera. Jestem tu nowy więc wypadałoby się przedstawić nieco. W pokerka gram od jakiś dwóch miesiecy, bez jakiś szczególnych sukcesów, jedno zwycięstwo we freeroll'u na unibecie, kilka razy pierwsza trójka i stół finałowy w różnych turniejach. Preferuje grę NL na niskich blindach 0,02/0,04 i 0,05/0,10. Cały czas się uczę i poznaję tajniki holdem'a.

    Jeśli chodzi o wspomnianą przez kolegę fotora stronkę to sprawa wygląda następująco: należy zarejestrować sie na ich stronie, następnie założyc konto real money na Party Poker i podać na pokerstrategy swój login. Następnie należy przeczytać artykuł zamieszczone na stronie z serii dla początkujących, wybrać preferowany styl gry w Holdem'a i zdać quiz. Po poprawnym przejściu quizu na podane wcześniej konto w Party Poker przelane zostaje 50$ które możemy i powinniśmy wykorzystać na grę gdyż po ugraniu 5000 raked hands (ok 10000 rozdan) otrzymamy kolejne 100$ na konto. Nie wiem czy można nazwać to warunkiem może raczej poradą ze strony pokerstrategy aby grać na niskich limitach (w celu zabezpieczenia się przed przedwczesną stratą pieniędzy). Promocja jest skierowana przede wszystkim do osób stawiających swoje pierwsze kroki przy pokerowym stoliku i jej zadaniem jest nauczenie gracza strategii shortstack. Osobiście skorzystałem z promocji i po zdaniu quizu (za drugim podejsciem) natychmiast otrzymałem 50$ na konto w PP i od kilku dni z powodzeniem gram ma Party stosując "wyuczona" strategię.
    Myślę że każdy śmiało może luknąc na podaną przez fotera stronkę - 50$ na ziemi nie leży a jeśli stronka rozwinie się tak jak planują to jej "właściciele" to będzie to jeden z lepszych serwisów pokerowych w Polsce.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez jigsaw ; 07-01-2007 o 10:30